Rüya tabiri ara

Rüyada Arabanın Çalındığını Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada arabanın çalınması başarısız ikili ilişkiler ile yorumlanmalıdır. Etrafınızda olan kişilerle ilişkilerinizde zorlanacak, problemler yaşayacaksınız. Bu sizi korkutmasın, rüyalar tedbirinizi almanız için size gönderilen işaretlerdir. Dikkatli olduğunuz takdirde bunu rahatlıkla aşabilirsiniz. Kişiliğiniz hakkında yaşadığınız çelişkilerden kurtulmak istediğinizi de gösteren bir rüyadır. Kendinizde olan beğenmediğiniz huylarınızdan kurtulmak istiyorsunuz. Bunu başarabilmek için çaba harcamalısınız.

Rüyada arabanın çalındığını görmek bazı yorumculara göre bu rüyalar, hayatınızın ayrı bir yerinde tuttuğunuz bir kişiyi kaybedeceğiniz hakkında verilen bir işarettir. Araba hırsızı görmek etrafınızdaki sevdiklerinizi korumak sizin elinizde. Daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklarında onları üzmemeli, kıymetlerini bilmelisiniz. Yaşam yalnız bir hayat değildir. Sevdikleriniz olmazsa gerçekten mutsuz olacaksınız.Rüyada çalınan araba minibüs gibi büyükse, yaşadığınız çıkmazların fazlalığına, dertlerinizin yoğunluğuna yorumlanmalıdır.

Çalınan araba küçükse, sizde küçük sorunları dert eden bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Bu kadar kuruntu içerisinde olmamalısınız. Kendi arabanızın çalındığını görürseniz, kendi mal varlığınızda kayıplar yaşayacağınıza, başkasının arabasının çalındığını gördüyseniz, elinize geçecek parayla yorumlamalısınız. Arabanın rengi beyazsa hayra yormalı, siyahsa sıkıntıyla yorumlamalısınız.

Rüyanızda çalınan arabayı daha önce hiç görmediğiniz kendi arabanız olarak görüyorsanız, size çok uzaklardan gelecek müjdeli haberler sizi bekliyor olacak. Artık rahatlayabilirsiniz, sizi güzel günler bekliyor. Yaşamınızı buna göre planlayabilirsiniz. Rüyalarınızı etrafta gördüğünüz objelerle değerlendirirseniz, daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hayat her zaman sıkıntı içerisinde geçmez. Rüyalarınız sıkıntıları gösterirken, bundan kurtuluşunuz için, yardımcı nesnelerle bunu açıklar. Bu sebeple rüyalarınızdaki her şeyi değerlendirin. Her zaman rüyanızda gördüklerinizi hayra yorumlayın.

Arabanın çalındığını görmek ve bulmak eğer kendi arabasının çalındığını gördüyse çok uzun zaman süren çalışmalardan sonra çok büyük başarılara ulaşacağı anlamına gelir. Bu çalışmalar kişinin kendini geliştirmesine de sebep olur. Aynı zamanda bu gelişmelerle yenilikçi ve başarılı girişimlerde bulunan rüya sahibi, zamanın şartlarına uygun başarılı ve güzel işler de yapar.Başkasının arabasının çalındığını görmek bu işlerle hem alanında ilerler hem de başka insanların da gelişmesine yardımcı olur. Araba hırsızı dövmek ancak kişi ortaklık adına bir atılım yapacağı zaman dikkatli olmalıdır. Çünkü yanlış vereceği bir karar ya da yanlış birileriyle ortaklık kurması kişinin zarara uğramasına sebep olur.

Rüyada Araba Kaybetmek
Sizlerin bu ara yeni bir işe başlayacak olmaya hazırlanıyor olduğunuzu göstermektedir. Fakat bu işe başlar iken oldukça temkinli davranmıyor oluşunuz ile başlamış olduğunuz işlerden pek de hayırlı bir sonuç alamayacak olduğunuzu da göstermektedir. Sizler her ne kadar kontrolleri elinize almış gibi düşünseniz bile bir yerlerde dikkat edilmesi gereken bir şeyleri atlamış olmanızdan dolayı büyük zararlar ile işin altından da kalkamayacak olduğunuzu da işaret etmektedir.

Rüyada Arabanın Kaybolması
Gerçekten de görüldüğü gibi genel itibari ile gerçek hayatta kayıpları işaret etmektedir. Bu ara isteyerek ya da istemeyerek de olsa birini bir hayli kıracak olduğunuzu ve bunu da telafi etmek bir hayli zamanınızı alacak olduğunu da işaret etmektedir. Oyuncak ise sizlerin bu ara başlayacak olduğunuz her işe büyük ümitsizlikler ile başlayıp kaybetmeyi de baştan kabul etmiş gibi olacağınız işleri işaret etmektedir. Fakat işe başlar iken kazanmak olarak baksanız ve kayıpları aklınıza bile getirmez iseniz de daha hayırlı olacak işleri de sizlere müjdelemektedir diye de yorumlanabilir.

Rüyada Araba Çaldırmak
Rüyayı gören kişinin bazı sorunlar yaşadığını ve bu sorunlarının çözüm bulmak yerine daha da kötü olacağının habercisidir. Kişinin ruhsal durumunun fazla iyi olmadığı ve bu durumunun rüyasına da yansıdığı ifade edilir. Rengine ve büyüklüğüne göre de yorumlamak gerekir. Büyük ise ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğrayacağına ve çok büyük üzüntü yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Arabanın Teybinin Çalındığını Görmek
Rüyayı gören kişi için eline geçen bir fırsatı kaçırdığının habercisidir. Küçük ise yaşadığı üzüntülerin bitmek üzere olduğuna ve biraz sabır gösterirse hayatının düzene girip eski günleri geride bırakacak fakat sabır gösteremezse bu durumu devam ederken aile içindede sorunlar yaşaması kaçınılmaz olacaktır. Beyaz ise rüyayı gören için, iyi günlerin kapıda olduğu ve hayatını tümden değiştirecek bir atlım yaparak yeni bir gerçekleştirecektir. Siyah ise rüya sahibinin çok iyi niyetli biri olduğu için hakkının yendiği halde ses çıkartmayan biri olduğu ve bu duruma artık bir dur demesi gerekmektedir. Yeşil ise iyi niyetli olmasının karşılığını alarak iyi bir hayat yaşayacağıdır.

Rüyada Arabanın Çalındığını Görmek
Bir iş için sizler çok uğraştığınızı düşünür iken aslında fazla emek vermediğinizden dolayı bir kayıp yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu iş için olması gerektiği kadar uğraşıp istedikleriniz için gerekli emeği vermeniz gerektiği aksi takdirde ise bunun bir kaybını yaşayabileceğiniz anlamına gelir iken sizlere bir uyarı mesajı olarak da bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Görmüş olduğunuz bu rüya sahip olduğunuz ve değer verdiğiniz bir eşyayı ya da nesneyi de kayıp edebilecek olduğunuzu da gösteriyor olabilir.

Rüyada Çalınan Arabanın Geri Gelmesi
Yakın biriniz tarafından kendinize ait ise sizler için biraz daha dikkat edilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz ve gerçekten çok değer verdiğiniz insanların aslında sizlere pek yakın olmadığının göstergesi olarak da yorumlanabilir. Kişi sizlere çok iyi niyetli yaklaşıyor gibi gözükse de aslında sizler için oldukça büyük bir tehlike anlamını da taşımaktadır. Bu kişiye dikkat etmeli ve her derdinizi anlatmamanız gerektiğini bilmeli ve her şeyinizi emanet ederek gitmemenin gerektiği için de bir uyarı anlamına da gelmektedir.