Rüya tabiri ara

Rüyada Araba Yıkamak

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada araba yıkamak, rüya sahibinin verdiği bir sözü yerine getirmediğine, arzu ettiği dileklerin gerçekleşmediğine, temiz ahlaka, aynı zamanda iyi niyete, hatadan geri dönmeye işaret eder.Rüyada çamurlu araba yıkamak aynı zamanda yaşamında yeni bir başlangıca, bir anda önüne çıkacak yepyeni bir fırsata yorumlanır. Rüyada araba yıkadığını görmek rüya sahibi için parasal müjdeler de vermektedir. Kısa süre içinde eline geçecek maddi olanaklara, hortumla araba yıkamak içinde bulunduğu sıkıntıları aşmaya yetecek kadar para elde etmeye,  pis araba yıkaması aynı zamanda kendi için hayırlı olacak bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada araba yıkatmak, ticaretle uğraşan rüya sahibi için hayırlı para kazancına, geçiminde hayırlı kazançlara işaret eder. İş yaşamında daha önceden olmadığı kadar başarılı olacağına delalet eder. Kirli araba bu rüya arabanın yıkanma şekline göre de farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada arabanın bol köpükle yıkanması halinde, rüya sahibi için hayırlara karşılık gelecektir. Köpüklerin fazlalığı kadar yaşamda hayırlı olaylar gelişecektir. Bu yaşamının aydınlık olmasına, araba lastiği yıkamak kendi neslinin güzel olmasına, araba camı yıkamak hayırlı evlat sahibi olmaya tabir edilir. Araba paspası yıkamak rüya sahibi beklemedik bir anda sevineceği bir haber alacak, arabaya su tutmak en kısa sürede arzu ettiğine kavuşacaktır. Araba motoru yıkamak dilekleri bir anda gerçekleşmeye başlayacaktır.

Rüyada başkasının araba yıkadığını görmek O güne kadar çektiği sıkıntılar bir anda sona erecek, yaşamında güzel olaylar olmaya başlayacaktır. Kendi için faydalı olacak şeyleri öğrenecek, hayırlara vesile olacak kazançlar kendisini bekleyecektir.

Rüyada araba yıkadığını görmek rüya sahibi yıkadığı arabayı sürmeye başlarsa elde edeceği makam ve mevki kısa sürede kavuşacağına delalet eder. Bu beklenen bir makam olabileceği gibi, hiç beklenmeyen bir şeref de olabilir. Yaptığından keyif alan rüya sahibi isteyerek bir yolculuğa çıkar, aynı zamanda yaşadığı yeri terk ederek başka bir yerde yaşam sürmeye başlayabilir.

Rüyada araba temizlendiğini görmek rüya sahibi aynı zamanda bu arabanın zarar gördüğüne şahit olursa beklemediği şekilde elinden çıkacak paraya hazırlıklı olmalıdır. Araba içini temizlemek iş yaşamında beklenmeyen başarısızlık ta olabilir. İstenen bir şeyin olmaması da bu rüyanın tabirinde vardır. Rüya sahibi gerçek yaşamını gözden geçirerek rüyasını buna göre tabir edebilir. Çamurlu araba temizlemek  Bazı yorumcular bunu kişinin şansının dönmesine, beklenmeyen zamanda makam sahibi olmaya, yükselmeye tabir eder. Pis kirli araba temizlemek  Rüyanın yorumlaması gören kişinin yaşadıklarıyla bağlantılı olur. Hayırçı olması için, her zaman rüyalara olumlu taraftan bakılmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5341