Rüya tabiri ara

Rüyada Araba Satmak

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada araba satmak gören kişinin çok sevdiği bir şeylerden vazgeçmesi gerektiğine işarettir. Kişi büyük bir heyecanla giriştiği bir işin sonunu getiremeyebilir. Araba satmak gerçek yaşamda elindeki parayı ve malı kaybedebilir.Bu rüya bazı zorluklarla karşılaşmaya ve sıkıntılı bir döneme girildiğine işarettir. Bazı nedenlerden dolayı başladığı bir işten geri dönmek zorunda kalabilir. Bu rüya bir zorluğun işaretçisidir. Rüya sahibi büyük maddi sıkıntılar yaşayabilir. Bu maddi sıkıntılarından kurtulmak için büyük fedakarlıklar yapması,bir şeylerden vazgeçmesi gerekir. Rüyayı gören kişi duygularından ve sevdiği kişiden ayrılmak zorunda kalabilir. Aile arasında bazı tartışmalar yaşayabilir. Bu tartışmaların en önemli nedeni para sıkıntısı olacaktır. Para sıkıntısından dolayı ev içerisinde karı koca arasında tartışmalar çıkabilir. Rüya sahibinin bu dönem içerisinde huzursuz olacaktır.

Rüyada araba satmak istemek rüya sahibinin yapacağı işlerin yakınları ve arkadaşları tarafından eleştirilmesine,kınanmasına işarettir.

Rüyada araba satmak için pazarlık yapmak bu parasızlık dönemi atlatmak adına hileye,kolay yoldan para kazanmaya çalışabilir. Bu durumun sonucunda çevresindeki saygınlığını yitirerek ve sevilmeyen bir kişi olacaktır. Rüyada araba satmaktan vazgeçmek rüyayı gören kişi dini inanışında değişiklikler olabilir. Namazı terk etmeye,ibadetten uzaklaşmaya başkalarının zararına işler yapmaya işarettir.

Rüyada araba satmak ve almak bazı yorumcular bu rüya için tabir olarak içinde hayalini kurduğu mutluluğa, helal yoldan kazandığı paraya ve hayra işarettir denilir. Genel anlamda olumsuz olarak yorumlansa da çok çalışarak kazandığı servete de işarettir. Araba satmak, para getireceği yüksek bir iş yapmasına bu iş sonunda elde ettiği huzura ve çok iyi bir arkadaşa işarettir.

Rüya sahibinin alacak hayırlı ve güzel haberlere, yaptığı hatalarının ardından sıkıntılara rağmen çok çalışarak ulaştığı paraya ve başarıya tabir edilir. Çalıştığı yerde yüksek makamlara iyi yerlere gelmeye de yorumlanır. Hayırlı bir sona ve berekete delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17023