Rüya tabiri ara

Rüyada Araba Parçalandığını Görmek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada araba parçalandığını görmek gören kişi için söz konusu olan hayırlı haberlerden ilki oldukça yakın bir zamanda hızla gelen zenginlik, bu zenginlik sonucunda istenilen bütün amaçların gerçekleştiğini görecek kadar hayırlı bir ömür ve kendi hanesinde bitmeyecek bir huzura delalet etmektedir. Kazanılan zenginliğin Allah yolunda harcanması da bu zenginliği artıracak ve nuruna nur katacaktır, bu bilinmelidir. Eğer ki haksız kazançla kazanılması için faize yatırılırsa bu paradan hayır beklenmemeli ve geldiği kadar hızlı yok olacağı akıldan çıkarılmamalıdır. Çünkü her şeyin olduğu gibi rızkın da sahibi Allah’ tır ve bütün kahinatın sahibinin yolunda iş yapmak her zaman en hayırlısıdır.

Bazı tabir mensuplarına göre ise rüyasında araba gören birisinin bazı felaketlere karşı kendini hazırlaması geremektedir. Çok sevilen, yakın bir dosttan ihanet görmek, aldatılmak; sevgiliden ya da eşten büyük bir gayba uğramak; borç batağına saplanıp, uzun süreler boyunca bunun işkence niteliğinde getireceği acıları çekmek zorunda olmak gibi bazı kötü anlamları vardır. Bunlara karşı en güzel korunma yöntemi ise tövbe ve duadır. Bu rüya, kesinlikle detaylara dikkat edilerek yorumlanması gereken bir rüya olduğu için bu iki durumdan birisine varılmadan önce iyice araştırılmalıdır.

Rüyada araba kazası görmek; arabayı parçalanmış halde görmek yüksek bir mertebeye ulaşmak şeklinde tabir edilir. Rüyada hafif bir kaza geçirdiğini ve eczanede olduğunu görmek, iki yüzlü bir dost tarafından ihanete uğrayacağınıza ancak bu durumdan başka bir arkadaşınız sayesinde kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada araba anahtarı görmek; karanlıkların aydınlığa ulaşacağına ve işlerin kötü gittiği bir dönemde tam tersi olarak iyiye gitmeye ve toparlamaya işaret eder. Rüya sahibinin aynı zamanda anne baba duası alacağına da yorulur.

Rüyada araba aldığını görmek; borçları olan kişiler için borçlarını kolayca ödemeye, kazancın artmasına ve başlanan işlerin kolayca tamamlanacağına delalet eder.

Rüyada araba çarpması görmek; size veya arabaların birbirlerine çarptığını görmeniz kısa süreli bir hastalık geçireceğinize yorulur. Eğer araba çarpması sonucu öldüğünüzü veya çok ağır yaralandığınızı ve hastaneye kaldırıldığınızı gördüyseniz bu geçireceğiniz hastalığın ağır olacağını işaret eder.

Rüyada yeni araba görmek; yeni, temiz araba görmek veya almak hem aile hem de iş hayatınızın olumlu olacağına, güzel haberler alacağınıza yorulur. Eğer bekarsanız ve sevgiliniz yoksa hayatınıza yeni bir kişinin gireceği ve mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada üstü açık araba görmek; başkalarına özenmeye ve bundan dolayı har vurup harman savurmaya, tutarsız davranışlarda bulunmaya, sorumlulukların bilmemesine yorulur. Bu rüya, gören kişinin yanlış yolda olduğunu gösteren uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada kırmızı renk araba görmek; Aşk hayatı ile bağlantılıdır. Eğer bekarsanız aşk hayatınızın yoluna gireceğine ve biri ile tanışacağınıza işaret eder.

Rüyada beyaz araba görmek ne demek; işlerin yoluna gireceğine ve sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada siyah araba görmek; siyah bir arabaya bindiğini veya siyah araba sürdüğünü görmek rüya sahibinin oturduğu evden taşınacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3692