Rüya tabiri ara

Rüyada Araba İle Birine Çarpmak

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada araba ile birine çarpmak, genellikle hayatınızda çözümlemek isteyip de , çözemediğiniz,canınızı sıkan bir probleminizin olduğu anlamına gelir. Rüyada araba ile birine çarpmak, araba kullanmak, sizin işlerinizde çok çaba harcadığınız, ancak bu kadar çabaya rağmen, hakkettiğiniz başarıyı yakalayamayacağınıza delalettir. Çarptığınız kişi bir yakınınız ise, bu problemlerinizin çevrenizde yakınlarınız arasında olduğuna delalettir. Hane içinde , bir yakınınız , dostunuz, arkadaşınızın, sizi üzen bir probleminin de çözülemeyeceği anlamına gelir. Yakın zamanda, iş kurmak, yatırım yapmak için kalkıştığınız bir işin başarısı olacağına işarettir.

Rüyada araba ile birine çarpmak, sıkıntılı günler geçirileceği, ailenin ya da sizin işlerinizde bazı aksamalar, engellemeler olabileceği anlamına da gelir. Rüyada araba ile birine çarpmak sevdiklerinizden hiç beklemediğiniz anda kötü bir haber alacağınıza da delalet olabilir. Bu haber, kardeşlerinizden, akrabalarınızdan birinin boşanma , geçimsizlik , kavga gibi sebeplerden olabilir. Ayrıca , rüyada araba ile birine çarpmak, sizin gergin ve sıkıntılı bir döneme girişinizin habercisidir.

Rüyada Ağaca Çarpmak, rüyada ağaca çarpmak, rüyada araba ile birine çarpmak ile karşıt, çok daha iyi manalara gelebilir. Ağaç, yeryüzünü temsil eder. Ağacın yeşil yaprakları varsa, canlı bir görüntüde ise, hayatınızda her an hiç ummadığınız güzellikte, sizi çok mutlu edecek, çevrenizdeki kişileri de çok sevindirecek bazı olaylar gerçekleşebilir. Ağacın yeşilliği ne kadar parlak ne kadar canlı ise, başınıza gelecek , hiç beklemediğiniz bu mutlu olaya da o kadar çok sevineceksiniz demektir.

Sıkıntılı ve dertli günlerin habercisidir, ancak, insana değil de bir hayvana çarpıyorsanız, bu da sizin hiç sevmediğiniz biri ile karşılaşacağınız anlamındadır. Rüyada bir hayvana çarpmak, yeni bir düşman edinebileceğiniz, ya da uzun süredir görmediğiniz bir düşmanınızla karşılaşacağınıza delalettir. Bu düşmanınızdan bir kötülük göreceğiniz ve ya bir yakınınıza bu düşmanınız tarafından bir kötülük geleceği manasına gelir. Rüyada araba ile birine çarpmak , araba ile bir hayvana çarpmak, olumsuz olayların habercisidir. Çarptığınız hayvan bir kedi ise bir yakınınızın ya da akrabanızdan, sağlıkla ilgili bir sorunu olduğu haberi alabilirsiniz.

Çarptığınız hayvan bir köpek ise, bir düşmanınızın olduğuna , bu düşmanınızla yüz yüzle gelip, hesaplaşacağınıza delalettir. Çarptığınız hayvan bir at ise, sizden daha güçlü bir tanıdığınızdan büyük bir yardım göreceğiniz, bu kişiden sevindirici bir haber alacağınız manasına gelir. Bu kişiye olan duygularınızda değişiklik olacağı, minnet ve saygı duyacağınız manasına gelir. Rüyada araba ile birine çarpmak ya da bir hayvana çarpmak, yaşamınızda köklü bir değişime de işaretidir. Her türlü, duygularınız en yüksek seviyelere çıkıp, üzüntü, sıkıntı ya da sevinç mutluluğu en fazla şekilde yaşayacağınız anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17243