Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada araba görmek İslami Açıdan Ne Manaya Gelir?

Ağustos 6, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada araba görmek , genel olarak kişinin geçim sıkıntısı yaşayacağına , bu sıkıntıyı yaşamamak için tedbir alacağına işaret eder. Bunun yanı sıra hareket , aktivite , yolculuk gibi anlamlara da gelmektedir.

Rüyada güzel araba görmek

Rüyada güzel bir araba gördüyseniz , her konuda kendinize çok güvendiğinizi ifade eder.

Rüyada yük arabası görmek

Rüyada yük arabası gördüyseniz , gönül ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza ve bu sorunlardan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize yorulur.

Rüyada at arabası görmek ne anlama gelir?

Rüyada at arabası görmek , kısa süreliğine bir rahatsızlık geçireceğinize bu rahatsızlık sıkıntı , maddi zorluk gibi şeyler olabilir.

Bunun haricinde çabalarınızın sonucunda maddi olarak rahatlayacağınıza ve istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada el arabası görmek

Rüyada el arabası gördüyseniz , gerçek yaşam da sıkıntı çekerek ve zorluklarla uğraşıp ekmek parası elde edeceğinize , sıkıntılardan kurtulduktan sonra rahata kavuşup mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Olumsuz olarak bakarsak , kötü olaylar yaşayacağınıza ve ailenizle ya da arkadaşlarınızla sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada uçan araba görmek

Rüyada uçan araba gördüyseniz , umudunuzu kesmiş olduğunuz bir şeyin gerçek olacağına , kısa zaman içerisinde bozulan hayatınızı toparlayıp arzularınıza kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada kaza yapmış araba görmek

Rüyada kaza yapmış bir araba görmek , rüyayı gören kişinin iş konusunda yüksek yerlere geleceğine delalet eder.