Rüya tabiri ara

Rüyada Araba Almak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada araba almak kişinin hırslı ve kararlı bir yapısının olduğuna ve bu durumun iş hayatında büyük başarılara imza atmasına yardımcı olduğuna, vazgeçmekten hoşlanmayan rüya sahibinin disiplinli bir şekilde işini sürdüreceğine, takdir toplayacağına, iyi işler yapacağına, saygınlık kazanacağına delalet eder.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya binmek kişinin hayatında karşısına çıkacak bir takım sıkıntıların olacağına işaret eder. Kişinin eski bir arabaya binmesi geçmişte yaşadığı sıkıntılardan ötürü dertleneceğine, yeni bir arabaya bindiğini görmek ise kişinin yaşayacağı problemlerin üstesinden gelmek için çok sabredeceği bir döneme işaret eder. Rüyayı gören kişinin ferah ve şık bir arabaya binmesi gerçek hayatta rahat ve huzurlu olacağının habercisidir.

Rüyada Araba Sürmek

Bu rüya, rüya sahibinin büyük yatırımlar peşinde olan, yeni iş projeleri olan, geleceğe yönelik planlar yapan, sosyal ve modern biri olduğuna işaret eder. Bazılarına göre rüyada araba kullanan kişinin hayatında tek başına ayakta kalmak için çok çalışan ve insanlara yardım etmek için uğraşan biri olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Araba Almak

Rüyada beyaz araba almak yakın zamanda yapılacak evliliği simgeler. Beyaz araba genelde gelin arabasını simgelediğinden sevgilisi olanların bu kişi ile evlilik adımlarını atacağına, bekar kişiler için ise kısa sürede hayallerindeki kişi ile tanışacağına ve bu kişi ile nikah kıyacağına delalet eder. Bazen de bu rüya uzun ilişkilere yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1585