Rüya tabiri ara

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Anneyle Kavga Etmek rüyayı gören kişinin sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Aile tarafından hayırsız evlat olduğunu belirtir. Genç erkeğin anne rızası almadan iş kuracağı anlamına gelir. Rüyayı gören genç kız annesinin karşı çıktığı kişiyle evleneceğine işaret eder. Evlilik hayatının mutsuz geçeceğine delalet eder. Genç kızın kısmetinin açılmasıyla annesinin engel olacağı anlamına gelir. Aile rızası almadan evlilik yapacağına işaret eder. Rüyayı gören genç erkek annesinin karşı çıktığı kızla evleneceğini belirtir. Aile içinde ölen kişi için çok üzüleceğine işaret eder. Ailesine karşı hayırsız evlat olacağına delalet eder.

Annenin karşı çıktığı arkadaşıyla görüşmek istemediğine delalet eder. Rüyada anneyle kavga etmek genç erkeğin evlilik hayatına ailenin karşı çıkacağına işaret eder. Evli bayanın düşük yapacağına işaret eder. Genç kızın annesinin vefatı ile çok üzüleceğine delalet eder. Yeni evli çiftin bebek sahibi olacağını belirtir. Mutsuz yuvanın biteceğine delalet eder. Fakir hayatın evli çifti mutsuz edeceğine işaret eder. Okul hayatındaki başarısı maddi zorluk kawşısında ailesinin engel olacağını belirtir. Ailelerin anlaşmazlığı ile düğün hazırlığın yarım kalacağına delalet eder. Anne çocuğunun erken evlilik kararı ile çok üzüleceğini ve hasta olacağına işaret eder.

Rüyayı gören genç kız annesini özlediğine işaret eder. Hasta annesine baktığı için kısmetini erteleyeceğine işaret eder. Ailesinden uzakta üniversite okuyan çocuğun ailesini özlediğine işaret eder. Maddi zorluğun yaşanacağı anlamına gelir. Yaptığı evlilikten pişman olacağına işaret eder. Kişi annesini sözünü dinlemediği için vicdan azabı çekeceğine işaret eder.

Annenin hastalanmasıyla doktora gideceğine işaret eder. Evli çiftin anlaşmazlığı yüzünden evliliğin son bulacağına delalet eder. Genç evli çiftin düzenine ailelerin karışacağına delalet eder. Meslekli iş sahibi olamayacağı anlamına gelir. Aile içinde hor görülen kişi olacağını belirtir. Genç erkeğin askere gitmesiyle annesinin çok üzüleceği anlamına gelir. Annenin hasta olmasıyla çocukların çok ağlayacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1190