Rüya tabiri ara

Rüyada Anneyi Öpmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada anneyi öpmek Bu rüyanın yorumu,çekilen zahmetlerin meyvesini alarak kazanılan galibiyete, rüyada anneyle öpüşmek yaşanılan sıkıntılara göğüs gererek arzu edilen toplu mala, sevecen ve orta yaşlı bir tanıdığa, rüyada ölmüş anneyi öpmek uğraşlar sonucu hak edilen beceriye, cefa ile birlikte erişilen güce, başarısızlıkların ardından, hak edilen büyük bir mevkiye şeklinde tabir edilebilir.

Rüyada anneyle öpüşmek saygısız davranışlar yüzünden anne baba arasında epeydir süregelen sorunların, karşılıklı atılan iyi niyetli adımlarla birlikte yerini uzlaşmaya bırakacağına, böylece de anne baba arasındaki hasreti çekilen barış halinin yeniden mutlu ilişkiler yaşamaya yorum yapılır.

Rüyada anneyi öpmek sarılmak yeni dönem rüya yorumuna göre; yakında öğrenilecek sevindirici bir habere, duygusal sıkıntısı bulunan biriyle mesafe koymaya, maddi sıkıntısı bulunan yabancılardan uzak durmaya, zorlukları aştıktan sonra ümit edilen iyiliğe, zorlanarak beklenilen büyük bir işe ulaşmaya yorumlanır.Rüyada anneyi öptüğünü görmek büyük yerlere yükselmeye eve gelecek berekete, akrabalarla birlikte gülmeye, özlemi duyulan günlere, sevilen insanlarla bir araya gelmeye, huzura, problemlerin bitmiş olduğu bir hayat sürdürüleceğine, karmaşadan arınılacağına, külfetsiz bir şekilde kazanılan ganimete işaret eder.

Rüyada anneyi dudaktan öpmek ekonomik açıdan sağladığı başarılarıyla tanınan aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanarak ele geçen ekonomik imkanlar sebebiyle hayırlı neticelerinin alınacağına işaret etmesi gereken bir rüyadır. Rüyada anneyle dudaktan öpüşmek önemli derecede imkan sahibi olan eski bir tanıdığın desteğiyle ekonomik menfaat temin etmeye ve bu durumla beraber kar edilemeyen işlerden dolayı yaşanan mali yöndeki vahim durumun sona ermesine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada anneyi yanağından öpmek kimi zaman da yaşanan sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, düşmanlığını saklayan yönetici kişiye, huzurun kaçacağına, değer kaybetmeye yorulabilir. Ölmüş anneyi yanaklarından öpmek Bazı zaman da ulemalar şöyle derler: Bu rüya çekilen zor günlerin ardından güzel bir eve, umulan iyi bir hayata, uzun süren hastalıkların sonunda gözlenilen haysiyete ve kendini gizleyen kindar bir arkadaşa işaret eder.

Rüyada anneyi alnından öpmek dürüstlük ve güvenilirliği ile tanınan, daha önce mutsuz bir evlilik yaşamış ve kendisini çok seven bir kimseyle evliliğe giden bir beraberliğe başlayacağına işaret eder.

Rüyada anneyi boynundan öpmek çalışma şartlarının iyileştirilmemesi halinde iyileşememe anlamında problemler yaşanacağına, bu yüzden uzman bir hekime başvurulmasıyla birlikte tıbben de bazı girişimlerde bulunulmasının zorunlu olduğuna yorumlanır.

Rüyada annenin elini öpmek gündeme gelen maddi anlamdaki imkansızlıkların inadına, tahmin edilmeyen bir yerden gelen destekle birlikte maddi durumunun fazlaca iyileşerek, ekonomik açıdan imrendirecek bir varlığa kavuşmaya yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada annenin ayağını öpmek mali açıdan geniş imkanlarıyla bilinen aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanmaya ve bunun sonucu olarak ta zor ve sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına neden olan parasal yöndeki sıkıntıların bitmesine işaret eder.

Rüyada annenin avucunun içini öpmek bir çok olumsuz durumun yaşanmasına neden olan mali yöndeki düzensizlik halinin inadına, kurulacak bir ortaklıkla beraber zaman ilerledikçe zenginleşerek, mali olarak büyük bir kazanca ulaşılacağına tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada anneyi koklayarak öpmek son derece ahlaklı, kul hakkına riayet eden ve kendisinden çok hoşlanan bir kişiyle gerçekten mutlu olacağı bir yuva kuracağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada ölmüş anneyi canlı görüp öpmek bazı değerlendirmelere göre rüyayı gören kişinin, insanların sırlarını asla açık etmeyen, iyilik sever olma erdemini benimsemiş, bu nedenlerden dolayı da sevgiye layık görülen bir kimse olduğunun göstergesidir.Rüyada ölmüş anneyi öpmek borçların ödenememesine sebep olan maddi yöndeki olumsuz havanın, ölmüş anneyi elinden öpmek yaşanan onca terslikten sonra, yeni maddi kapıların açılmasıyla birlikte kazançların derece derece artış göstermesinin ardından, ölmüş anneyi yanağından öpmek ekonomik anlamda rahatlamaya erişerek refah düzeyinin artacağına çıkması beklenen bir rüyadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1779