Rüya tabiri ara

Rüyada Annenin Mezarını Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Annenin Mezarını Görmek, Uzun zamandır çalışıp çabalamanın karşılığında alınacak olan beceriye, cefa ve sıkıntı çektikten sonra ulaşılacak olan rahatla, yapılan yanlışlar neticesinde kaybedilen itibar ve mertebenin yeniden kazanılmasına ve verilen emeklerin en sonunda meyvesini yemeye, beklenilen kazanca ve mala kavuşmaya ve borçsuz bir hayata  işaret eder.

Rüyada annenin mezarını aramak kendisine sıkıntı verip maddi külfete neden olan ve kendisini zarara uğratan dostlardan kurtulup rahatlamaya, uzun zamandır bekleyip, hak ederek kazanacağı temiz ve helal rızka, çekilen sıkıntıların ardından umutla beklenip hayali kurulan güzel günlere, galibiyetlere, rüyada annenin mezarını açık görmek zenginliğe ve iyi şansa delalet eder.

Rüyada annenin mezarını sulamak bazı tabircilere göre ferahlık anlamına gelir ve rüya sahibinin akrabalarından çok güzel ve hayırlı haberler alıp bu haberlerin sonucunda çok sevinç yaşayıp mutlu olacağına ve rüya sahibinin annesi eğer yaşıyor ise annesinin ömrünün uzun olacağına işaret eder.

Rüyada annesinin mezarına gidip orada ağladığını görmek, rüya sahibinin kendisini mutlu eden müjdeli haberler alacağına ve olmasını çok istediği bir şeyin tam umudunu kesmişken hiç ummadığı anda gerçekleşeceği ve rüya sahibinin sevinçten ağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada annesinin mezarının üzerine çiçek dikip suladığını görmek, rüya sahibinin hayırlı evlatlarını olacağına ve bu evlatların gününü göreceği  şeklinde tabir edilir.

Rüyada annesinin mezarından çıktığını görmek, hayır ve bereket ile yorumlanır. Bu rüya eğer kurak geçen mevsimler yaşanıyorsa şiddetli yağmur yağacağına ve bu nedenle bolluk ve bereket yaşanacağı anlamına gelir.Rüyada annesinin mezarının yanına gömüldüğünü gören kişi zorluk ve sıkıntıların içine girerek, maddi olarak zor günler geçirir.Rüyada annenin mezarını ziyaret etmek rüya sahibinin annesinin rahmette olduğuna anlamına gelir.

Rüyada annesinin mezarına giderek annesinin mezarını açtığını görmek, rüya sahibinin çok istediği güç ve kuvvete ulaşacağına, sosyal hayatında olumlu kişilerle karşılaşacağına, rüyada annenin mezarını kazmak iyi ve hayırlı işlerle meşgul olunacağına, huzura kavuşmaya, maddi anlamda yaşanacak olan bolluğa ve sağlıklı bir hayata delalet eder.

Rüyada annesinin mezarını açtığını ve mezardan kötü kokular geldiğini görmek, rüya sahibinin kötü ve fena işler yapacağı ve aile bireylerinin bu işlerden rahatsız olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada annenin mezardan çıktığını görmek Rüya gören şahıs mezardan çıktığını görürse bu durum büyük bir doğal afetin yaşanacağına işaret sayılır.Ancak bu konuda kesin bir sonuca ulaşmak için aynı rüyayı aynı gece pek çok kişinin görmüş olması gerekir. Sadece bir kişinin bu rüyayı görmüş olması kesinlikle büyük bir doğal afet olacağına yorulmaz.

Rüyasında aile mezarlığı gören kişi uzun, sağlıklı ve bereketli bir yaşam sürdürecektir.Aile mezarlığı gören kişiler bu rüyanın ölüm habercisi olduğunu düşünerek korkmaktadır. Halbuki rüyanın tabiri son derece olumludur ve mutlu bir hayat sürdürmek anlamındadır.

Rüyasında boş mezar gören kişinin yaşanacak bir hırsızlık vakasından olumsuz etkileneceği haber verilmektedir.Rüyasında pek çok boş mezarı bir arada görmek ise savaş ile tabir olunmaktadır.

Rüyada normalden çok büyük mezar görmek vicdan azabına tekabül etmektedir. Rüya gören kişinin yaptığı bir hatadan dolayı pişmanlık duyduğunu beyan eder.Çok küçük mezar görmek ise rüya sahibinin cimriliğine vurgu yapan ilahi bir uyarıdır. Rüya gören kişi aşırı cimri davranarak hem kendisine hem de çevresindekilere zarar vermektedir.Bu rüyanın bildirdiği ilahi mesaja kulak vermek ve cimri olmak ile tutumlu olmak arasındaki dengeyi tutturmak gerekmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5372