Rüya tabiri ara

Rüyada Annenin Kanser Olduğunu Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada annenin kanser olduğunu görmek, Büyük zorluk içerisinde hak edilen makama mevkie delalet edilmektedir. Bu rüya sahibi çok sıkıntılı günler çektiği ancak bu sıkıntıların sonunda huzura kavuşacağına delalettir. Zahmetli ve yorucu işlerle uğraşan rüya gören kişi uzun zamandan beri uğraştığı işinde büyük başarı elde edeceğine zor günlerin bittiğinde zahmetinin karşılığında mükafatını alacağına delalettir. Rüya gören kişi rüya içerisinde annesinin kanser hastası olduğunu görmesi kişi devlet memuruyla şimdiye kadar elinden alınan mevki ve yükselme şansını tekrardan ele geçireceğine rivayet eder.

Rüyada annenin kanser olması idari amirleri tarafından çok üstün başarıları ve azimli çalışmasından dolayı üst rütbelere çıkacağına delalettir. Kişi özel şirketlerde çalışıyor ise yıllardan beri çalıştığı şirkette üstün başarısı nedeniyle yönetici durumuna gelerek maaş ve mevki bakımından amir pozisyonuna getirilecektir. Rüyada annenin kanser olduğunu öğrenmek rüya gören kişi eğer ticaretle uğraşıyorsa yıllardan beri çaba gösterdiği, uğraştığı ancak emeğinin karşılığını alamadığı ticari hayatında ciddi manada başarılar elde ederek çok güzel kazançlar elde edeceğine ve uzun seneler boyunca kendisini seven ve kıymet veren insanlarla birlikte çok mutlu ve mesut olarak hayatını sürdüreceğine delalettir. rüyada annenin kanser olduğunu görmek ve ağlamak kimi tabircilere göre rüyada annenin ağır kanser hasta olduğunu gören kişi zorlukların üstesinden geleceğine, başındaki dertlerden kurtulacağına, hayalini kurduğu işe, yaşantıya ve rahatlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada annenin kanser olduğunu görmek ve yataklara düştüğünü görmesi Annesini bu ağır sıkıntıda yalnız bırakmayarak bakımını yaptığını görmesi düşmüş olduğu bir dertten dolayı ailesine ve kendisine değer veren insanların desteğine mazhar olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi annesine ağır hasta iken yemek yedirdiğini görmesi ise ticari bakımdan üzüntü yaşadığı ve maddi anlamda problemi olan bir konuda uzun dönemden beri görmediği bir insandan kendisine çıkar sağlayarak borcunun kapatacağına işaret etmektedir.

Rüyada annenin kanserden ölmesi rüyalar mana aleminde çok derin izlere işarettir. Bazen günlük hayatımızda olan bir olaydan kaynaklı olarak rüya gören kişi günün yorgunluğundan kaynaklı psikolojik olarak annesinin kanser hastası olduğunu görmesi aile içinde olabilecek bir tartışmaya rivayettir. Ancak bu tartışma kimi rüya yorumcularına göre iyiye rivayet edilse de bazı tabirciler tarafından gelecek olan kedere işaret olduğunda dair rivayet ettiği söylenmektedir. Bu sebeple rüyada annesinin kanser hastası olduğunu gören kişi Rabbine dönerek başına gelebilecek dertlerin önüne geçmek için Allah rızası adıyla bol bol sadaka vermesine rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5733