Rüya tabiri ara

Rüyada Annenin Hamile Olduğunu Görmek

Şubat 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada annenin hamile olduğunu görmek, rüyasında bir kimse annesinin hamile olduğunu görürse bu o kişi için hayırlı olur. Annenin hamile olması kişinin sıkıntılarından kurtulacağı bir döneme işaret eder. Kişi eğer çalışmıyorsa iş sahibi olur ve mevki ve makama kavuşarak maddi sıkıntılarını atlatır. Maddi sıkıntıların sebep olduğu ruhsal bozukluklar manevi huzursuzluklar ortadan kalkar ve kişi rahat bir nefes almaya başlar. Hayatın yaşamayın iyi bir şey olduğunu anlamaya başlar. Sağlık sorunları olan bir kişinin böyle bir rüya görmesi ise hastalıklardan kurtulmaya sağlıklı mutlu günlere işaret eder.

Rüyada annenin hamile haberini almak annesi hamile olan kişinin o hamileliğin bitmesi süresinde bir süre sonra aynı şekilde sağlığına kavuşmasının işaretidir. Hastalıkların son bulacağına yapılan tedavilerin olumlu sonuçlar vererek sizi hastalıklardan kurtaracağı günlere işaret eder. Bazende rüyada annesinin hamile olduğunu görmek annesi tarafından kendisine kalacak maddi bir mirasa işaret edebilir. Rüyada annenin hamilelik testi yaptığını görmek bu maddi miras anneden ya da anne tarafından kalabilir. Ya da miras değil de anne tarafından size uzanacak bir yardım eli olarak da düşünülebilir. İhtiyaç duyduğunuz şeylerin karşılanacağına ve bunun da anne tarafından olacağına işaret eder.

Rüyada annenin hamile kaldığını görmek bu ihtiyaçlar maddi ya da manevi olabilir. Stresli sıkıntılı bir dönemde iseniz size neşe ve mutluluk verecek bir sohbet kaygılarınızı giderecek yeni fikirler verme olabileceği gibi işsiz bir durumda iseniz borçlu iseniz size maddi destek ya da iş bulma imkanı olarak karşınıza çıkabilir.Rüyada ölen annenin hamile olduğunu görmek bazen de kısmet ve şansın habercisi olabilir. Dileklerinizin gerçek olduğu ve hayallerinizi yaşadığınız bir döneme girebilirsiniz.

Rüyada ölen annenin hamile olduğunu ve doğum yaptığını görmek rüyada annesini hamile görmek bazende kişinin bir derdi olduğuna işaret edebilir. Ya da birilerine bir gebelik hissetmeye yorumlanabilir. Bu durum birine yardımlarından dolayı minnet duymak ve onun doğru yanlış her davranışını kabul etmek zorunda olmak olabilir. Ya da kişilere karşı hayır diyememek ve bundan dolayı ağır yükler altına girmek olabilir. Kişileri kırmamak ya da incitmemek adına her isteklerine evet diyerek kendinizi zor durumda bırakmamalı hayır diyebilmeyi öğrenmelisiniz. Maddi ve manevi olarak bu durum sizi yıpratabilir.

Rüyada annenin hamile olduğunu öğrenmek zaman ile de kendi benliğinizi varlığınızı unutturabilir. Sürekli başkalarının istekleri doğrultusunda yaşamak size zevk vermez ve yaşamdan soğutur. Karşı taraftaki insanlar da sizin bu iyi niyetli halinizi kullanır duruma gelerek sizi çok daha fazla yıpratırlar. İnsanlar için çantada keklik konumuna gelirsiniz.Sizi sadece kendi çıkarları için kullanır hale gelirler ve zaman ile  bu durum sizde psikolojik sıkıntılar oluşmasına sebep olur. Bu durumu önlemek için bir an önce harekete geçmeli ve kendiniz için birşeyler yapmaya başlamalısınız.