Rüya tabiri ara

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Şubat 3, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada annenin ağlaması yakın zamanda öğrenilecek memnun edici yeni gelişmelere, cefa ile birlikte kavuşulan şöhrete, uzun süren çabaların sonucunda elde edilen itibara, hak edilen mal varlığına şeklinde tabir edilir.Rüyada annenin ağladığını görmek olumlu yorumuyla; çekilen zahmetlerinin meyvesini alarak, kavuşulan maddi varlığa, zamanla kazanılan saygınlığa, parasal sıkıntının olduğu yabancılardan yakayı kurtarmaya, çekilen sıkıntılar sonucunda, hedeflenen ticari kazanca, zorlukların ardından istenilen yüksek mertebeye ve sıkıntılı günlerden sonra, manevi olarak rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada annenin ağladığını duymak zor bir hayattan sonra, temiz bir sayfa açmak anlamına gelir. Umutlar bittiği anda temiz rızk kapısının açılmasına, parasal dargınlık bulunan tanıdıktan uzaklaşılacağına, bazen bir iş kapısına, bazen de toplu bir para ve ya mülke yorumlanır.

Yeni dönem rüya yorumcularına göre ise; güçlükle birlikte ulaşılan nama, yenilginin ardından, istenilen daha sağlıklı bir hayata, emek verilerek elde edilen haysiyete, zorluklara göğüs gererek kazanılan temiz rızka, düşmanlığını saklayan bir akrabaya şeklinde tabir edilir.