Rüya tabiri ara

Rüyada Anneden Para Almak

Ocak 29, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada anneden para almayı alimler iki şekilde yorumlamaktadır. Alimlerin bazıları rüyada anneden kağıt para almayı olumlu yorumlamaktadır. Alimlere göre rüya sahibinin maddi külfeti  olan bir arkadaşından kurtulacağına, çektiği zorluklar sonucunda istediği başarıya ulaşacağına, çevresindeki düşmanlar tarafından yenilgiye uğratılacağını ve bu yenilgi sonucunda başarıya ulaşacağına, beklediği huzura ulaşacağına, rüya sahibinin akrabasından yardım alarak statüsünü yükselteceğine Rüyada Anneden Para Almak toplu mala ve paraya kavuşacağına rivayet eder. Ayrıca bazı yorumculara göre rüya sahibinin işini değiştireceğine ve yeni başlayacağına bu  yeni iş sayesinde bol kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada anneden bozuk para aldığını görmek ise; Rüya sahibinin geleceği ile ilgili kaygılandığına ve gelecek kaygısından dolayı sıkıntıya düştüğüne, iş ile ilgili yeni sorumluluk alacağına sorumluluklarından dolayı yakın çevresini ihmal edeceğine, rüya sahibi için sıkıntılı günlerin başlayacağına rivayet eder. Olumlu yorumlaya alimlere göre rüya sahibinin iyi huylu bir yöneticiye bu yönetici tarafından destek göreceğine, kazançlı günleri başlayacağına rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2134

Rüya Sitesi Linkleri