Rüya tabiri ara

Rüyada Anne İle İlişkiye Girmek

Şubat 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada anne ile ilişkiye girmek iyi anlamda, rüya sahibi kişinin uzun bir süredir büyük zahmetler çektiğine ve bu zahmetlerin karşılığını sonunda alarak hayalini kurduğu paraya kavuşacağına, tüm umutlarını bir kenara bırakıp hayatına devam ettiği sırada istediği zaferin kendisini bulacağına, sıkıntılarını geride bırakıp hayal ettiği toplu kazancı elde edeceğine ve sıkıntılarının bundan sonraki hayatında bir son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada anneyle ilişkiye girmek bazı rüya tabircilerine göre ise, rüya sahibi kişinin bir kimseden alacağı yardım ile elde edeceği toplu mal ya da mülke sahip olacağına, uzun süredir uzak durmak istediği ama başaramadığı ve kendisi için maddi anlamda külfet olan bir kimseden sonunda uzaklaşacağına, Rüyada anneyle ilişki yaşamak hiç yüzleşmek istemediği bir sıkıntısının olduğuna ve bu sıkıntı ile kısa zamanda yüzleşmek zorunda kalacağına, bir dostunu kaybettiğini düşündüğüne ancak o dostu ile yakın zamanda tekrar bir araya geleceğine ve aralarındaki buzların çözüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada anneyle seviştiğini görmek rüya sahibi kişinin iş hayatında kısa zaman içinde büyük değişiklikler olacağına istediği mertebeye uzun çabalarının sonunda erişeceğine ve çevresindeki kişiler tarafından kıskanılan biri haline geleceğine, kendisi için bereketli olacak hayırlı ve temiz kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek bazı durumlarda ise şu şekilde yorumlanmaktadır; rüya sahibi kişinin hiçbir sıkıntı yaşamadan bir servet sahibi olacağına ve bu servetini hayırlı işlerde kullanıp kazançlı girişimler yapacağına bu sayede de parasını sürekli katlayacağına, sonunda umut ettiği huzurlu hayata kavuşacağına, Rüyada anneyle cinsellik hiç görmediği ama hep görmek istediği yerlere seyahat edeceğine, kendine verdiği sözü tutacağına ve sıkıntılardan uzak bir yaşam süreceğine, sağlıklı bir ömür sürerken parasının zekâtını vereceğine ve parasının bir bölümünü hayırlı işler için harcayacağına işaret etmektedir.

Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin uzun zamandır yapamadığı şeyleri yapacağına, kendisini seven kişiler ile bir araya gelip güzel vakit geçireceğine, bekar ise kısa sürede hayırlı bir kimse ile dünya evine gireceğine ve eşinden hayırlı bir erkek evladının olacağına, kısa zamanda güzel bir haber alacağına ve bu habere çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne ile seviştiğini görmek bazı rüya tabircileri ise olumsuz olarak yorumlamışlardır. Bu rüya tabircilerine göre rüyada anne ile ilişkiye girmek, rüya sahibi kişinin yakın zamanda huzurunun bozulacağına, işlerinin kötüye giderek kendisini yoksulluğa sürükleyeceğine, iş yaşamında üstündeki kişinin kötü, hilekar ve fena bir kimse olduğuna ya da rüya sahibi kişinin çevresinde böyle bir kimsenin bulunduğuna, bu kimseden bir zarar görmemesi için dikkatli olması gerektiğine, çevresinde bulunan kişiler tarafından itibar kaybedeceğine, duyulmasını istemediği bir sırrının olduğuna ve bu sırrın kısa süre içinde duyulacağına, kendisini çok üzecek bir olay ile karşılaşacağına ve sağlık sorunları yaşayacağına işaret etmektedir.

Bunun yanı sıra, rüya sahibi kişinin iyi niyetli olmayan bir yabancı düşmanı tarafından kötülük göreceğine, çok fazla borç altına girmesi sonucunda sosyal mertebesinin düşeceğine, dost sandığı kişilerden yardım görememe sonucunda tefecilere bulaşacağına ve işlerin iyice içinden çıkılmaz hale geleceğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4669

Rüya Sitesi Linkleri