Rüyada anne babaya ulaşamamak görmek

Rüyada anne babaya ulaşamamak görmek uzun yıllar yaşayacağına, şansın kapanacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, rahatının, toplum içindeki saygınlığının artacağına, tahsilli, sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada anne babaya ulaşamamak görmek insanların gözünde saygıdeğer, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına, dertlerinin şifasına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada anne babaya ulaşamamak görmek düştüğü zor durumdan kurtulacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, evliliğinde mutlu olacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine, haramdan uzak durup, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada anne babaya ulaşamamak görmek sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, konforun, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, yorumlanır.

2 yorum

  1. Merhaba, ben üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum ayrı şehirde annem babam geçen gün virüse yakalandı iyi hissetmiyorlardı. Rüyamda da bi evdeydim bi de yurtta karışıktı biraz, sonrasında abim aradı (normalde askerde) ve arkadan hastane sesleri duydum annemin ve babamın sesini duydum. İyi onlar dimi sorun yok demeye başladım. Abim annemi bakıma aldıklarını söyledi beni de durmakbilmez bi ağlama tuttu sonrasında. Uyumadan boğazım ağrıyordu rüyada ağlarken de ağrıyordu boğazım. Şimdiden teşekkürler.

    1. Bu rüyada endişelerinizden kaynaklı bir bilinçaltı durumu olabileceği gibi gerçekten sezgileriniz güçlüyse ileride oluşabilecek bir sağlık sorununu da görmüş olaiblirsiniz. Dikkatli olmanızı öneririm.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır