Rüya tabiri ara

Rüyada Anne Babanın Ayrılması

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada anne babanın ayrılması memuriyette mertebeye ulaşacağına, sağlığını kazanmaya, parasal külfeti bulunan bir kimseden kendini uzak tutmaya, ticari getirisi yüksek ve kazançlı, bereketli işlere gireceğine, aşk ve özel hayatında her şeyin yolunda gideceğine, birikmiş mala, becerili bir kimseye, emniyette olmaya, hoş sohbet orta yaşlı bir kadına, önemli güce iyi bir geleceğe işaret etmektedir. Bunlarla birlikte iş sebebiyle üzüntü duyacağına, zorluk ve sıkıntıya düşmeye, sır ve gizlerin ortaya döküleceğine, korkulu anlar yaşanacağına ve maddi kayba yorumlanmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları derler ki; görülen rüya mağlubiyetten sonra arzu ettiği hayal kurduğu zenginliğe, meşakkatle birlikte hak ettiği beceriye, sıkıntı çekerek kavuştuğu beceriye, sıkıntı ile birlikte arzu ettiği ferahlığa yorumlanmaktadır.

Rüyada anne babanın boşanacağını görmek yakında duyulacak iyi, mutlu habere, parasal yükü bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, huzur bulmaya, parasal yükü bulunan insandan uzaklaşılacağına, hak edilmiş mal, mülk ve zenginliğe, şana ulaşmaya, mutlu günlere, içten davranan genç kadına, iyi günlere, yakın zamanda duyulacak iyi, mutlu haberler almaya, sorunlardan uzak kalınacağına delalet eder. Kimi zamanda mutsuzluktan sıyrılamamaya, sırların ortaya çıkacağına, sevimsiz bir duruma gelmeye, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, fena, kötü huylu bir yönetici tarafından zarar görmeye delalet eder.

Rüyada anne babanın boşanma kararı alması için farklı düşünen rüya uzmanları şöyle yorumlarlar; bu rüya sıkıntı ve zahmet çekerek düşlediği itibarlı mertebeye, meşakkatle birlikte istediği daha çok paraya, sıkıntı çekerek kavuştuğu iyiliğe, cefa çektikten sonra beklediği yüksek ve itibarlı mertebeye ve sıkıntılarının sonunda hayal ettiği, düşlediği büyük bir güce delalet eder.

Rüyada anne babanın boşanmak istemesi helal servete, hayırlı bir akrabaya, hoşgörüsüz bir yabancıya, hoşgörüsüz bir yöneticiye, tertemiz zihniyete, mutluluk dolu zamanlara, kaprisli bir insana, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, hayırlı bir evlada, ticarette kayba ve geçim zorluğuna düşmeye delalet eder. Anne tarafından gelecek hayırlı bir habere, sınavlarında başarılı olacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, sözüne bağlı kalınacağına, komşularına destek olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

401