Rüya tabiri ara

Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

Rüyada anahtarla kapı açmak, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişi için tüm güzel ve hayırlı işlerin ardı ardına gelmesi anlamına gelir. Rüyada anahtarla açılan kapı her şeyden önce başarması zor işleri başarmanın başlaması demektir...

Rüyada anahtarla kapı açmak, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişi için tüm güzel ve hayırlı işlerin ardı ardına gelmesi anlamına gelir. Rüyada anahtarla açılan kapı her şeyden önce başarması zor işleri başarmanın başlaması demektir. Bu durum kişinin gireceği bir sınav veya görüşeceği bir iş ile ilgili olabilir. Rüyada anahtarla kapı açmak, başarmak ve bu yolda ilerlemektir. İşsiz bir kimse için yeni ve hayalindeki mevkilere sahip olacağı işlere girilmesi söz konusudur. Okul hayatı olan bir kimse için sorunsuz şekilde mezuniyet ve iyi bir iş teklifine işaret edebilir.

Sağlık sorunu yaşayan bir kimse için şifa bulması ve sağlıkla hayatını sürdüreceği anlamı taşır. Rüyayı gören kişinin aile yakınlarından birilerinin hastalığı varsa bu kişi hakkında iyi haberler alınacağına işaret eder. Rüyada anahtarla kapı açmak, maddi ve manevi olarak sıkıntıların tamamen geride kalacağına işaret eder. Her anlamda güzel ve olumlu işaretler taşıyan bu rüya hanesi içinde sıkıntı yaşayan bir kimse için huzur bulmak anlamına gelir. Aile içinde yaşanan tartışmaların ve anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi için yakın zamanda hanesi içinde huzurlu bir zaman geçirmesi söz konusudur. Kişinin hane dışında sürekli bulunduğu bir ortamda iş yeri veya okul ortamı gibi toplumlarda yaşadığı problemler için bu huzur ve mutluluk geçerli olur.

En çok maddi anlam taşımaktadır. Bu rüya çoğu kişi tarafından maddi anlamda yükselmek olarak bilinir. Birden fazla çok anlam taşıyan bu rüyayı gören kişi için yeni bir mal varlığı, yeni eşyalar veya birden bire değişen bir hayat söz konusu olur. Rüyada anahtarla kapı açmak, rüyayı gören bir kimsenin yeni bir ev almasına veya yeni bir araç sahibi olmasına işaret eder. Maddi sıkıntı yaşayan bir kimse için bu sıkıntılı günlerin geride kalması anlamı taşır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin geri kalan yaşamında daha lüks ve varlık içinde yaşayacağı bir denim başlaması söz konusudur. Anne veya babadan kalacak miras haberleri alınması mümkündür.

Rüyada anahtarla kapı açmak ve kapıdan içeri girmek, rüyada anahtarla açtığı kapıdan girmek kişi için evlilik olarak bilinir. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda evleneceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi evli ve çocuk sahibi ise çocuklarından birinin evleneceği ile ilgili durumlar yaşamasına işaret eder.

Rüyada anahtarla açtığı kapıdan giren kişi dünya evine girer, böyle bir ortamda bulunur veya böyle bir işe vesile olur. Aynı zamanda rüyada anahtarla açtığı kapıdan giren bir kimse evlilik düşünmeyen bir kişiyse beklenmediği anda yeni biriyle tanışması ve ilişkisi yaşaması söz konusudur. Bu rüyanın anlamı olarak yaşanan evlilik mutlu ve kalabalık bir aileye işaret eder.