Rüya tabiri ara

Rüyada Anahtar Kırılması

Mart 1, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada anahtar kırılması gören kişinin umut ettiği bir çok şeyin istediği gibi sonuçlanmayacağına ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, birçok problemi çözümü ulaştırmak için çaba harcamaya, çoğu iş imkanının rüya sahibinin yaşadığı kara karışıklığı nedeniyle kaçırılacağına, yakın bir dost ya da akraba tarafından kötülük görmeye, iş hayatında alınacak bir takım kararlar nedeniyle üzüntü yaşamaya, maddi sıkıntı içerisine girmeye ve rüya sahibinin bu dönem içerisinde birçok sorunla başa çıkmak zorunda kalacağına delalet eder.

Bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada anahtarın kırılması rüya sahibinin tam bir işine oldu gözüyle bakarken o işin son anda karşılaşılacak bir sorun nedeniyle askıya alınacağına, emeklerin karşılığını alamamaya, yakın bir dost ya da akrabadan kötü bir haber almaya, sevilen biri ile rüya sahibinin arasının açılacağına, işlerin belirli bir dönem yolunda gitmeyeceğine ve alınan bazı kararlardan geri dönmeye yorumlanır.

Rüyada kapı açarken anahtar kırılması rüya sahibinin kendisi için hayırlı olmayacak ve çevresindeki insanlara fayda getirmeyecek birtakım işlerde bulunacağına, maddi zarara uğramaya, güzel şeyler hayal eden rüya sahibinin karşısına çıkacak bir sorun nedeniyle emeline ulaşamayacağına, yolunda giden işlerin bir anda tam tersine dönmesine ve rüyada evin kapıyı açarken anahtarın kırılması bu nedenle üzüntü yaşayan rüya sahibinin bu problemlerle başa çıkabilmek için birtakım çözüm yolları içerisine gireceği anlamına gelir.

Rüyada kırık anahtar ile kapı açmak, olması imkansız olan bir işin kısa bir zaman sonra gerçekleşeceğine ve bu nedenle rüya sahibinin umutlarının yeniden yeşereceğine, hiç umulmayan bir yerden gelecek olan mal ve mülke, bir anda rüya sahibinin karşısına çıkacak olan fırsatlara ve bu fırsatları iyi değerlendirerek rahat ve lüks bir hayata adım atılacağı ile tabir edilir.

Rüyada bir kilidi açarken anahtar kırılması, rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulmak için aradığı çözüm yollarının kendi ümit ettiği gibi sonuçlanmayacağına, rüyada elinde anahtar kırılması hiç ummadık bir yerden girilecek zarara, korkular ile karşı karşıya gelmek zorunda kalmaya, birçok konuda başarısız olmaya, iş hayatında üzerinde durulan bir projenin bir aksaklık nedeniyle yarıda kalacağına, rüya sahibinin heves ettiği bir çok şeye karşılaşacağı bir sorun nedeniyle kavuşamayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada demir anahtar kırılması, güç ve kuvvet kaybetmeye, düşmana karşı mağlup olmaya, umutsuzluğa kapılmaya, iş hayatında gerilemeye, itibar kaybetmeye ya da rüya sahibinin arkasından konuşan bir çok kişinin olduğu anlamına gelir.

rüyada anahtar kırıldığını görmek rüya sahibinin yanlış yolda olduğunun işareti olabileceği gibi haram mal elde etmeye, dünya işlerine aldanmaya, ahiret hayatını düşünmeden hareket etmeye, kulluk vazifelerini yerine getirmeyen rüya sahibinin günah bir işleyeceğine ya da birçok kişinin hakkını yemeye işaret eder.

Rüyada anahtar kırılması ve kırılan parçanın elinde kalması, rüya sahibinin bir takım korkular içinde olduğu anlamına gelirken aynı zamanda bu rüya rüya sahibinin karşına çıkacak olan bazı imkan ve fırsatları değerlendirmek için düşünmeden acele davranışlar sergilemesi nedeniyle hatalar yapacağına ve fırsatları tersine çevireceğine, hayali kurulan birçok şeyin rüya sahibinin bu şekilde hareket etmesi yüzünden gerçekleşmeyeceğine, plansız çalışmalar ve düzensiz yaşanan aile hayatından dolayı rüya sahibinin birçok işinde aksaklık yaşayacağı ile tamir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3622