Rüyada amerika gitmek

Rüyada amerika gitmek sorunlarının çarelerine, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına, hikmete kavuşacağına, şansın yüzüne güleceğine, mal edineceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada amerika gitmek sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kötü günlerinin biteceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada amerika gitmek maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, kendisini çok iyi hissettirecek, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, başının belaya girmeyeceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada amerika gitmek bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, makbul olan mallar edineceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
A olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır