Rüyada ameliyathanede olmak görmek

Rüyada ameliyathanede olmak görmek aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, adının ülke dışında yayılacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, daha rahat bir hayatı olacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, korkularının yok olacağına, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada ameliyathanede olmak görmek hayattan daha zevk alacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, günlerinin rahatlık, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada ameliyathanede olmak görmek istediği noktalara ulaşacağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, moral bozukluğu yaşanacağına, yüzünü güldürecek, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada ameliyathanede olmak görmek evi yoksa ev alacağına, sıkılacağı bir haber almaya, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, işlerinin karışacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, ipliklerini pazara çıkaracağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır