Rüya tabiri ara

Rüyada Amca Görmek

Kasım 22, 2018 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada Amca Görmek baba tarafı ile durumlarla alakalıdır. Çok hayırlı bir rüyadır. Dertleri olan derdine çare bulur, borcu olan borcunu öder. Rüyasında amca görenin sağlığı bozuk ise sağlığı düzelir. Yaşadığı sorunlardan tamamen kurtulur. Rüyada amca görmek dileklerin yerine gelmesi demektir. Eğer adağı olan varsa muhakkak gerçekleşir. Neşeli günler yaşamak ile müjdelenir. Rüyada amca görmek farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada amca görmek, servete işaret eder. Manevi olarak destek görerek kuvvetlenmeye yorumlanır. Hasta olan var ise iyileşmeye, çıkar yol bulunamayan bir sorunda destek yardım göremeye yorumlanır. Otoriter bir kişinin yapacağı maddi ve manevi desteği simgeler. Çaresizlikten güçlenmeye işaret eder.

Rüyada amca kızı görmek, destek göreceğin akraba, tanıdığa yorumlanır. Sizi seven yardımınıza koşan gönül dostlarını ve kan bağından olan kişileri ifade eder.

Rüyada amca oğlu görmek, yeniliklere açık olmaya, değişik ama yararı çok olan fikirlere işaret eder. Kazanılacak paranın ortağının olmasını simgeler. Pay alırken bölüşmeye işaret eder.

Rüyada amcanın vefat etmesi, amcanız var ise hayatının uzun olacağına ifade eder. Eğer gerçek hayatta amcaya sahip değilseniz aile büyüklerinden birinin ömrünün uzun olacağını bildirir.

Rüyada kendi amcanı görmek, sıkıntılı bir duruma çare bulacağını gösterir. Yanıltıcı kararlar almamaya yorumlanır.

Rüyada yaşlı amca görmek, büyüklerin sözlerini dinlemeyi belirtir. Yaşlı amcanın elini öptüğünü görmek, çevrenizdeki insanların güvenini kazanacağınıza yorumlanır. Farklı yorumlamalarda aile büyüklerinden alınacak maddi ve manevi desteği belirtir.

Rüyada kendini amca olarak görmek, büyük bir işletmenin sahibi olacağına işaret eder. Yöneticisi olacağın bir şirketi belirtir.

Rüyada amcanızın öldüğünü görmek, size verilecek olan paranın aksaklıklardan dolayı ödenmeyecek. Rüyada kendi amcanızın öldüğünü görmek, çevrenizde dost bildiğiniz kişilerden düşmanlık besleyenler var dikkat edin. Büyük amcanın elini öpmek insanlar tarafından takdir toplayacak işler yapacaksınız. Değeri çok kıymetli bir malın sahibi olacağınızı belirtir.

rüyayı gören kişinin önüne çıkacak fırsatlar olarak yorumlanır. Rüya sahibi için çok hayırlı olan bu rüya, ard arda gelecek güzel haberlere ve hayırlı kısmetlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, kazancının artacağına ya da borçlarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin varsa kendisinin ya da sevdiklerinden birinin hastalığının şifa bulması şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada öz amcayı görmek, rüya sahibinin dinine bağlı ve hayırlı bir insan olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyasında amca olduğunu gören kişinin büyük sorumluluk alacağı yeni bir işe gireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin öğretici görevini üstleneceği bir iş bulmasına ya da yöneticilik gibi bir iş bulmasına da işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin bütün sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat bir hayat sürmesine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada amca olmak, rüyayı gören kişinin yakınlarından birisinin hamilelik haberini alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında amcası ile konuştuğunu gören kişinin yakın zamanda bir aile büyüğünden yardım isteyeceği anlamını taşır. Rüya sahibinin yeni girdiği bir işte ya da bir gönül ilişkisinde tecrübeli bir yakınına akıl danışacağı ve yol göstermesini isteyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında amcasının elini öptüğünü gören kişinin hayır işlerinde bulunacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacağına işaret eder. Rüya sahibinin pek çok iyilikte bulunup hayır duası alacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin sevenlerinin çok olduğu ve hatırını soranların eksik olmadığı şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında amcası ile kavga ettiğini gören kişinin yakın zamanda girdiği bir işten zararla ayrılma şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin maddi anlamda kayıplar yaşamasına, kazancının azalmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin borç almak zorunda kalacağı ve geçim sıkıntısı derdine düşeceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin ailesinden birinin atacağı iftira ile sıkıntılı günler yaşamasına ve manevi kayıplar vermesine işaret eder.

Rüyasında amcasının öldüğünü gören kişinin girdiği bir işten zararla çıkması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin amcasını ölmüş olarak görmesi hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına ve zor günler geçireceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Amcasının öldüğünü gören olumsuz olaylar yaşar. Beklenmedik durumlarla karşılaşıp şaşırmak ve üzüntü duymak ile yorumlanır. Rüyada amcasını gören kişi aile içinde tartışma yaşayabilir. Akrabalarıyla huzursuzluk yaşayabilecek bir durum oluşabilir. Rüyada amca görmek kişinin miras gibi konularda akraba içinde yaşayacağı sıkıntılarına da işarettir.

Rüyasında amcasıyla konuştuğunu gören üzücü bir haber alır. Amcasıyla kavga ettiğini gören kişinin evliliği sıkıntıda olabilir. Rüyada amca görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında amcasını gören kendi aklı ile hareket ederse işlerinde karlı çıkacak ve büyük kazanç elde edecektir.

Rüyada amca oğlunu görmek, rüya sahibinin çevresinde çok sevilen biri olduğu anlamına gelir. Çevreden gelecek hayırlı işler ve güzel yardımlar ile yorumlanır.

Rüyada amca kızını görmek, iş konusunda yapılacak başarılı bir ortaklığa yorumlanır. İyi insanlarla bir arada olmak, onlardan yardım görmek, keyifli dostluklar kurmak anlamına gelir. Bazen de yeni biriyle tanışmak ve hayatına dahil etmek demektir.

Rüyada amca ile konuşmak, bozulan akrabalık ilişkileri var ise çok yakın zamanda iyi insanlar yardımı ile düzeleceğini müjdeler. Rüyasında amcası ile konuşan kişi sosyal hayatında çok sevilen ve sözüne güvenilen bir kişi demektir.

Rüyada amca ile tartışmak, eğer dul bir kadınsa ise hayatının aşkını bulacağı ve mutlu olacağı anlamına gelir. Manevi ferahlık ve esenlik ifade eden bir rüyadır.

Rüyada amca olmak, kişinin önüne çok şanslı fırsatlar çıkması ve iyi değerlendirmesi demektir. Rüyasında amca olduğunu görenin işleri iyi gider. Rızkı artar ve rahata erer. Diğer yorumlara göre ise emeklerinin karşılığını nihayet almak demektir.

Rüyada amcaya sarılmak, çok hayırlıdır. gelecek çok büyük ve güzel haberleri müjdeler. Kişinin hane içerisinde sevinç göz yaşı dökmesine ve hayatını çok mutlu yaşamasına yorumlanır. Rüyasında amcası ile sarıldığını gören kişi ne sıkıntı yaşıyor ise kurtulur ve mutlu günler yaşar.

Rüyada amca karısı görmek, iş ve aile yaşamındaki bazı sorunlara ve karışıklıklara işarettir. Yaşanan bu sıkıntıları çözümü için bir aile büyüğünden yardım almaya ve arkasından gelen göz aydınına yorumlanır. Rüyada amca karısı görmek biri tarafından gelecek olumsuz duruma ve hayal kırıklığına da işarettir. Kişinin yakın çevresine çok dikkat etmesi gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5758