Rüya tabiri ara

Rüyada alyans görmek

Ağustos 23, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada alyans görmek, evliliğe yorulur.

Rüyada Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocasıyla arasının uzunca bir süre için bozulacağına delalettir.

Rüyada alyansı başkasına vermek eş ile ara açılmasına işarettir.

Rüyada alyans taktığını veya satın aldığını gören kimse, bekârsa evlilik için bir süre daha beklemeniz gerektiğine, evli ise eşi ile arasının açılacağına işaret eder.

Kimi yorumculara göre ise, Rüyada nişan yüzüğü görmek, hayra yorulur. İş hayatında başarıya, büyük maddi kazanca, mutlu bir yuva kurmaya işaret eder. Bekar kimse için bir süredir devam eden birlikteliğin sonunda evlenmeye, evli kimse için mal- mülk edinmeye, evlat sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada nişan yüzüğü satın almak, aşka düşmeye, bekar kimse için uzun bir süre sonra evlenmeye, evli kimse için eş ile problem yaşamaya işaret eder. Evli bir kadın için rüyada bekar birine nişan yüzüğü vermesi, aile içi problemlerin uzamasına işaret eder. Rüyada nişan yüzüğünü kaybetmesi ise dul kalmaya yorumlanır. Evli kimse için aile içi küçük sorunlara işare eder.

 

Rüyada nişan yüzüğü takmak veya Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, bekar kimse için evlilik yapmaya, evli kimse için huzurlu ve mutlu bir aile hayatına işaret eder. İş hayatında başarı elde etmeye, terfiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kararlarınızı çok geciktirmemeniz gerektiğine, kararsızlıktan kurtulmanız gerektiğine aksi halde pişmanlığa ve üzüntüye düşmeye işaret eder.

Rüyada nikah yüzüğü takmak, hayırlı bir kısmete, mal- mülke işaret eder. Bekar kimse için zengin biri ile mutlu bir evliliğin habercisidir. Evli biri için

Rüyada nişan yüzüğü atmak veya Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, iş hayatında iyi bir mevkide olup iyi bir gelir elde ettiğinize ve bunları hatalarınızdan dolayı kaybetmekten korktuğunuza bu nedenlede pasif ve çekingen davrandığınıza, sıkıntıya düştüğünüze işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1251