Rüya tabiri ara

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Aralık 16, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Altına Yaptığını Görmek Yardımsever ve cömert kimseye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindekilere karşı çok duyarlı olduğuna ve bir an olsun yardımı elden bırakmadığı şeklinde açıklanır. Maddi ve manevi her yönden elinin bol olduğuna, kendisinden yardım isteyen hiç kimseyi geri çevirmediğine yorulur. Genel olarak mert, cömert ve yardımsever kimseye yorulur.

Rüya sahibinin parasını çarçur edip, gereksiz şeylere çok büyük paralar harcamasına yorulur. Maddi açıdan kemerleri sıkması ve bir an evvel gereksiz harcamaları kısması gerektiği şeklinde tabir edilir. Bazı tabircilere göre ise; başkaları hakkında dedikodu yapmak ve kötü konuşmak şeklinde açıklanır.

Rüyada Kabız Olduğunu Görmek
Rüyada ishal olduğunu görmenin tam tersi şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin çok parasına rağmen, elinin sıkı olduğuna ve asla parasından kimseye koklatmadığına yorulur. Varyemez olarak tasvir edilen rüya sahibinin, zenginlik içinde yoksulluk çektiğine delalet eder.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek
Gerçek hayattaki anlamının tersine yorulur. Rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarını geride bırakarak, zenginlik ve huzur içinde yaşam süreceğinde delalet eder. Hastalıkların ve dertlerin şifa bulacağına, mutlu ve huzurlu bir yaşama, bol kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1285