Rüya tabiri ara

Rüyada Altına Yapmak Ve Kaçırmak Ne Demek?

Eylül 14, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada altına yapmak , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi kısa süreliğine olumsuz durumlarla karşılaşabilir.

Bunun haricinde çok sevmiş olduğunuz birisi tarafından büyük bir iftiraya uğrayacağınıza , bu durum karşısında utanç duyacağınıza yorulur. Yaşayacağınız sorunlar çok büyük olmasa da yaşamınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

Bazı rüya tabircilerine göre , kişinin vermiş olduğu sözden geri döneceğine yorarlar.

Rüyada Altına Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada altına kaçırmak , kendi sorumluluklarınızın dışında diğer sorumluluklara karşı endişe ve kaygı duyacağınıza , almış olduğunuz sorumlulukları kafanıza çok takacağınıza işaret eder.

Yani kısacası bu konuda çok takıntıları olan birisi olduğunuza yorulur.

Rüyada Altına İşediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada altına işediğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde olumsuz şeylerle karşı karşıya geleceğinize , bir olay karşısında haksız olacağınıza ve büyük olaylarla karşılaşıp ortamda kavgaların eksik olmayacağına delalet eder.

Bir süre boyunca yaşamınızda olayların hiç eksik olmayacağına ve sürekli olarak stres altında kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Altına Büyük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada altına büyük tuvaletinizi yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz hataları düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza,

yanlışlarınızı fark edeceğinize , bundan sonra doğru düzgün bir şekilde yaşayacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra tüm dertlerden ve sıkıntılardan kurtulup rahat bir yaşam süreceğinize işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1083

Rüya Sitesi Linkleri