Rüya tabiri ara

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Temmuz 24, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada altına işediğini görmek ile ilgili pek çok farklı yorum vardır ve genel olarak bu yorumlar olumlu değildir. Rüyada işemek ile ilgili ilişkilendirilen yorumların başında sağlık sorunları gelmektedir. Rüyayı gören kişinin sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine yorulur.

Bu rüya ile ilgili yapılan diğer bir yorumda kişinin doğru yoldan sapacak olmasıdır. Bu yüzden kişi yanlış adımlar atmaması için uyarılır.

Yine bu rüyanın diğer bir olumsuz yorumu aile ilişkilerinin bozulacağına dairdir. Aile fertleri arasında ilişkilerin kötüleşeceği, kişinin aile üyeleri ile arasının açılacağı ve bu sıkıntılı durumlar rüyayı gören kişinin psikolojisini de kötü etkileyeceği belirtilir.

Rüyada altına işediğini görmek, rahata ermeye, esenliğe kavuşmaya, sıkıntılardan, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, başarılı olmaya, yükselmeye ve ilerlemeye işaret eder. Rüya sahibinin mesleğinde bir merdiven daha çıkacağına bu sayede kazancını da ikiye katlayacağına yorulur.

Rüyada kan işediğini görmek, rüya sahibine ömür boyu dert olacak bir olay yaşayacağına yorulur.

Rüyada tuvalete işediğini ve çişini sağa sola sıçrattığını gören kişinin rüyası o kimsenin zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Maddi sıkıntıların ve geçim derdinin çözüleceğine, rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada uzun uzun işediğini görmek, bir süredir çekilen sıkıntıların geride kalması ve uzun süre çok güzel şeyler yaşamak demektir. Size yük olan bazı sorumluluklarınızdan kurtulma şansınız olabilir. Ya da birine verdiğiniz sözü artık yerine getirerek bu yükten kurtulabilirsiniz. Kafanıza dert olan ve bir süredir çözmek istediğiniz problemler için elinize fırsat geçecek.

Rüyada ayakta işediğini görmek, rüyayı gören kişinin zarar edeceğine alamet eder. Kişinin bile bile kendisine hayır getirmeyecek işlere varını yoğunu harcayacağı ve her şeyini kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada üzerine işediğini görmek, rüyayı gören kişinin parasını ve malını gereksiz yere harcayacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına ve fakir bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada yatağa işediğini ve yatağı ıslattığını gören kişi radikal bir karar alarak kendine rağmen, muhafazakâr biri olmaya ve dinin emirlerini yerine getirmeye karar verecek demektir.

Rüyada denize işediğini gören kişi resmi kurumlara vatandaş olarak yükümlü olduğu parayı ödeyecek demektir. Rüyada denize çiş yapan kişi sadaka verir ve malından bir kısmını hayır için devlet kurumlarına ya da özel kurumlara bağışlar.

Bir insanı hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da aile içerisinde yaşanacak bazı ikili tartışmalar ile birlikte aile içi dengeler bozulabilir. Eşiniz ya da diğer aile fertleri ile aranız açılabilir.

Rüyada kardeşinin işediğini görmek aile içindeki yaşanan anlaşmazlıkların kısa zamanda çözülmesine mutlu bir evliliğe dolu dolu bir hayata hayallerinize kısa zamanda ulaşmaya delalet eder.

Rüyada alışveriş merkezinde altına işediğini görmek, rüyayı gören kişinin çok alışveriş yapma arzusunda olduğunu, ayakkabı, giyim ya da aksesuar almak için parasını biriktirmeye başladığını ve bu birikimi yapınca da bu maddiyatını tek seferde arzu ettiği gibi alışverişte bitireceğini rivayet eder.

Rüyada koşarken altına işediğini görmek, rüya sahibinin dünya malına ve dünyevi kişilere çok bağlı olduğunu, iyi şartlar altında yaşayıp iş sahibi olan, zengin ve kariyer sahibi olan insanlarla arkadaşlık yaptığını ve insanları maddiyatına göre sınıflandırıp ona göre muamele ettiğini delalet eder.

Rüyada ormanlık bir alanda altına işediğini görmek, kişinin bir iftiraya uğrayacağını, kendisini aklamak için çok çaba sarf edeceğini fakat uğraştıkça daha da işleri karmaşık hale getireceğini ve aradan zaman geçtikçe iftiraya uğrayıp utandığı konunun kendiliğinden gün yüzüne çıkacağını ve rüya sahibinin aklanacağını rivayet eder.

Rüyada spor yaparken altına işediğini görmek, kişinin ailesinin isteklerini kendi gönlü razı olmasa da yerine getirdiğini, ailesinin bundan dolayı rüya sahibinden çok memnun olduğunu ancak rüya sahibinin sırf ailesini mutlu etmek için kendisinin mutsuz olduğunu ve huzurunun olmadığını işaret eder.

Rüyada temizlik yaparken altına işediğini görmek, kişinin yaşamında yüz yüze gelerek hesaplaşmak istediği, yaptığı hatalarını yüzüne vurmak istediği biri olduğunu ve bu insanla bu fırsatı yakalamak için çeşitli planlar yaptığını fakat yaptığı bu planlardan dolayı değil de tesadüf sonucu bu insanla karşılaşacağını ve bu insana içindeki bütün taşları dökerek haykırıp hesap soracağını rivayet eder.

Rüyada korkudan altına işediğini görmek, rüyayı gören kişinin sevgilisi ya da eşinin iş ortamında çok sevilmediğini bu nedenle de yerine çalışacak başka biri bulununca işten çıkarılacağını, rüya sahibinin de bu nedenle partnerinin bütün giderlerini, harcamalarını, faturalarını ve buna benzer maddi giderlerini bir süre karşılayacağını ve kendisinin de maddi anlamda sıkışacağını delalet eder.

Rüyada ders çalışırken altına işediğini görmek, rüyayı gören kişinin bir öğrencinin eğitimine destek olacağını, o öğrencinin anlamadığı dersleri anlatacağını, cebine gerektiğinde harçlığını koyacağını ve bu öğrencinin gönlünü her anlamda hoş tutacağını işaret eder.

Rüyada gülerken altına işemek, kişinin yolunda giden hayatında bazı mutluluklarının kendisinin geçmişte zarar verdiği bir insan vesilesi ile bozulacağını, o insanın rüya sahibinden öcünü almak istediğini ve rüya sahibinin bu insan nedeniyle kısa süre de olsa canını sıkacağını ve tedirgin olacağını rivayet eder. Yani rüyada gülerken altına çiş yapmak kısa süreli huzurun kaçacağının habercisidir.

Rüyada ağlarken altına işemek, rüya sahibinin aslında içten içe beklediği bir olumsuzluğu, kalp ağrısını yaşayacağını, kalbinde yaşayacağını hissettiği bazı olumsuzlukların başına geleceğini ve rüya sahibinin aslında kalp gözünün ve hislerinin çok kuvvetli olduğunu işaret eder.

Rüyada tuvalete giderken altına işemek, kişinin kendi yapacağı hatanın farkına son anda varacağını, önceleri kendisine mutluluk getirecek gibi görünen bir karara olumlu bir yanıt verecekken bir anda kendisinin bile anlamadığı ilahi bir şekilde olumsuz bir yanıt vereceğini ve bu durumun kendisi için daha hayırlı olduğunu ve bunu ileride anlayacağını delalet eder.

Rüyada herkesin içinde altına işemek, rüya sahibinin genel anlamda dikkatsiz olduğunu, düşüncesiz olduğunu işaret eden bir rüyadır.

Rüyada ev taşırken altına işediğini görmek, kişinin her zaman girip çıktığı, gezdiği mekanları değiştireceğini, buralarda yaşadığı sorunlardan dolayı kendisine gidecek yeni mekanlar ve yerler bulacağını rivayet eder.

Rüyada sünnet olurken işediğini görmek, rüya sahibinin yeni bir başlangıç yapmak üzereyken iş dünyasında meydana gelen bir aksaklık ya da zarar sonucunda bu yeni adımı atamayacağını, hevesinin kursağında kalacağını ve bu nedenle kendini yarım hissedeceğini delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3320

Rüya Sitesi Linkleri