Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Zincir Görmek Hediye Almak Neye İşarettir?

Eylül 30, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada altın zincir görmek , rüyayı gören kişi helal yollardan para elde edeceğine , daha fazlasını kazanmak için elinden geleni yapacağına,

işlerinin çok hafif olacağına , hayat şartlarının kolaylaşacağına ve konforlu bir hale geleceğine delalet eder.

Bunların yanı sıra tüm dertlerden ve sıkıntılardan kurtulacağınıza , kazancınızın artacağına ve yeni iş girişimlerine başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Altın Zincir Hediye Almak

Rüyada altın zincir hediye ettiğinizi gördüyseniz , hem mal hem de para konusunda geçiminizin kolaylaşacağına,

borçlarınız varsa bunları en yakın zaman içerisinde ödeyip rahatlayacağınıza , yeni bir iş kurmak için birisinden yardım isteyeceğinize alamet eder.

Bu dönem içerisinde eli ve gönlünüzün zengin olacağına , birisinden yardım alacağınıza ve zor günlerden bu şekilde sıyrılacağınıza delalet eder.

Eğer rüyada altın zincir taktığınızı gördüyseniz o zaman iş hayatınızla ilgili çok büyük adımlar atacağınıza ve işinizle ilgili yeni kararlar vereceğinize işaret eder.

Bunların haricinde Yüce allah’ın izniyle hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamayacağınıza , yeni çıkış yolları bulacağınıza ve yeni çözümler üreteceğinize yorulur.

Uzun süre boyunca hep dua etmiş olduğunuz şeylerin yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine ve gönül hoşluğuna kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Altın Zincir Kolye Görmek Ne Demek?

Rüyada altın zincir kolye görmek , rüyayı gören kişinin iş hayatında yenilikler yapacağına , çevresinin bu duruma çok imreneceğine işaret eder.