Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek altın dünya ziyneti ve yüzük ise darlığa işaret eder. Altın yüzüğü kaybetmek, büyük bir sıkıntıdan kurtulmaya bolluk ve berekete kavuşmaya işaret eder. Altın yüzüğü takmak darlık iken altın yüzüğü kaybetmek genişliğe çıkmak demektir. Rüyasında yeni bir altın yüzük aldığını ve o yüzüğü kaybettiğini gören bir kişi, yakın bir zamanda büyük bir sorumluluk alır. Ciddi maddi borçların altında ezilir. Sıkıntıya girer ve dara düşer. Ancak borçları çabuk biter ve kısa sürede genişe çıkar çok mutlu olur. Rüyada eski bir altın yüzüğünün elini sıktığını daha sonra onu kaybettiğini gören bir kişi, eskiden sıkıntısını ve üzüntüsünü yaşadığı bir şeyi hayatından köklü çıkarak rahata kavuşur. Kendisine ayak bağı olacak her şeyden uzaklaşır.

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek, uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi, sosyal ve günlük yaşantısında bir takım sıkıntılar yaşar. Hüsrana uğrar ve arkadaş çevresinden bir takım sorunlarla karşı karşıya gelir. Rüyasında altın yüzük kaybetmek, Hayatında kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına, eskiden yaptığı hatalarına bir daha dönmeyeceğine işaret eder. Rüyada altın yüzük kaybetmek, bazı tabircilere göre de üzerinde hak olan sorumluluklarını terk ettiğine ve bu nedenle yaşayacağı bir takım sorunlara işaret eder.

Daha sonra tekrar bulması, bir şeye gereğinden fazla üzüleceğine ancak daha sonra gereksiz olduğunu anlayarak sevineceğine işaret eder. Rüyada altın yüzüğünün başkasının alması ile kaybettiğini düşünen rüya sahibinin, hiç ummadığı ve kendisine çok yakın olan bir kişiden ciddi zararlar göreceğine, iftiraya uğrayacağına ve bu nedenle maddi ve manevi bir takım sorunlar ile yüz yüze geleceğine işaret eder. Rüyada altın yüzüğünün suya düştüğünü ve bulamadığını gören bir kişi, sıkıntılarının çok çabuk kaybolacağına, feraha kavuşacağına, borçlu ise borçlarından temizleneceğine, hasta ise şifa bulacağına bekar ise yakın zamanda evleneceğine ve çok hayırlı olacağına, mutlu olacağına, işi yok ise iş bulacağına yada işinde terfi edeceğine ve genişliğe çıkacağına işaret eder.

Rüyada tatile çıktığını ve bu tatilde altın yüzüğünü kaybettiğini gören bir kişi, sıkıntılarından kurtulduğunu zannederken yeni sıkıntıların ortaya çıkacağına işaret eder. Rüyasında altın yüzüğünü kaybeden daha sonra tekrar bulan bir kişi, Umutsuzluğa kapıldığı anda tekrar umut ışığı bularak hayatına devam eder. Hiç olmayacağını düşündüğü halde gerçekleşen şeyler için çok mutlu olur. Geleceği parlak olur. Olmasını istediği ancak imkansız gibi görünen her şey gerçekleşir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5328