Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Aralık 22, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada altın yüzük görmek, iyiliğe güzelliğe, süse ve mutlu bir yaşama dalalet eder. Rüyada altın yüzük gören bir kimse, maddi ve manevi olarak zenginliğe ve ferahlamayla birlikte ayrıca güzel bir hayata yorumlanır. Rüyada ağır altın yüzük görmek, huzurlu ve mutlu bir yuva kurmaya, hayırlı evlatlar yetiştirilmesine de tabir olunur. Rüyada beyaz altın yüzük görmek, İş hayatındaki başarılı atılımlar nedeniyle kazancının giderek artacağına da işaret eder.

Rüyada altın yüzük görmek, Câferi Sâdık (r.a) altın yüzük görmenin hayra alamet olduğunu söyler. Kadın için yüzüğün kaşla birlikte kaybedilmesi mal veya çocuğunun öleceğini gösterebilir. Rüyada altın yüzük gören kişi, İslam alimleri ise bu rüyayı, rüyayı gören kişiye hayır ulaşacağını söylemiştir. Hiç bir sıkıntı çekmeden tüm ihtiyaçlarını karşılayacağına tabir edilir. Size karşı kıskançlık besleyen kişilerle karşı karşıya kalacağınızı da göstermektedir.

Bu dönemde sakın kalmanız gerekmektedir. Bu kişilerle tartışılacağına hoş olmayan durumda kalınacağına yorulur. Ayrıca olumlu olarak maddi anlamda gelir artışına da yorulur. Kazancın artması da söz konusu olabilir. Rüyayı gören kişinin durumu bu rüyanın yorumu açısından özellik arz etmektedir.

Rüyada altın yüzük takmak, bu rüyada rüyayı gören kişiden gizlenen olumsuz bir şeyin var olduğunu gösterir. Gizlenen bu davranışın ortaya çıkacağına ve rüyayı göreni epey sinirlendireceğine işaret etmektedir. Güvendiğiniz kimselerin rüyayı görene karşı yanlışlar yapacağına, rüyayı gören kişinin üzüleceğine ve kötü bir dönem geçirecek olmasına yorulur.

Rüyada altın yüzük almak, varlıklı bir kişi olmak anlamına gelir. Güvenli bir hayata bol kazançlı işlere güzel ve iyi bir aşk hayatına, güzel ve faydalı uğraşlara, hayırlı maddiyata dalalet eder. Mevki yükselmesine, huzurlu bir hayata, güzel şansa işaret eder. Aynı zamanda nadiren de olsa madden sıkıntıya, huzursuzluğa, üzüntü ve kedere, korkulan şeyin başa gelmesine işaret eder.

Rüyada altın yüzük bulmak, rüya sahibinin aile hayatında ve iş hayatında sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine dalalettir. Maddi olarak kayıplara uğrayacağına, rüyayı gören kişinin evli birisi olması halinde ise evliliğinde bir takım sorunlar yaşayacağına dalalettir.

Rüyada altın alyans takmak, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürüleceğine, aşk hayatının iyi gitmesine, arzu edilen bir kazanca ulaşmaya, istenilen güce erişmeye yorumlanır. Kabiliyetli bir insana, hoş ve sıcakkanlı bir gence, sevince, helal kazanca, bereketli ve bol gelire, hedeflenen şeylerin yapılacağına tabir edilir. Nadiren de olsa ticaret alanındaki başarısızlığa, muhtaç bir hale düşmeye, istenmeyen bir durumda kalmaya, kötü insanlar tarafından fenalık görmeye, madden zayıflığa düşmeye delalettir.

Rüyada altın yüzük çıkarmak, hedeflenen şeylerin yerine getirileceğine, vefalı aile dostlarına, yüksek gelirli işlere, bol kazançlı günler yaşanacağına tabir olunur. Kabiliyetli insana, mutluluk ve sevince, hayırlı bir kısmete, bol kazanca kavuşulacağına, karşılıklı ilişkilerde başarılı olunacağına tabir edilir.

Nadiren de olsa işlerdeki başarısızlığa, düşmandan emin olmaya maddi sıkıntıların çözümünde sorun yaşanacağı bir olayla karşılaşacağına, iş hayatındaki huzursuzluğa ve korkuya yorulmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3641