Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Altın yüzük bulmak genel anlamda iyi yorumlanmıştır. Rüyada altın yüzük bulduğunu gören kimse eğer bekar ise evlenir, evli ise yeni bir iş kapısına Nail olur. Gireceği bu yeni ile birlikte kendisine çok iyi fırsatlar sunulacağına da delalet eder. Rüyasında Altın yüzük bulan ve ardından kaybettiğini gören kimse eline geçecek bir fırsattan yararlanamayıp onu elinden kaçıracağına ve bu hadiseden dolayı da üzüleceğine delalet eder. Rüyada Altın yüzük bulduğunu ve onu bir başkasına verdiğini veya hediye ettiğini gören kimse yakın Zamanda sıkıntıya girecek bir akraba arkadaş veya yakın bir tanıdığına yardım edeceğine işaret eder. Altın yüzük bulmak bazen olumsuz olarak ta yorumlanır.

Rüyasında Altın yüzük bulan kişinin bulduğu yüzük çamur ise iftiraya uğrayacağına da delalet edilir. Bulduğu altın yüzük kırıldığını gören kimse yakın Zamanda duyacağı ve üzüleceğine bir kırıcı söze de işaret etmektedir.

Rüyada altın yüzük bulmak İşlerinde başarıya makam ve güç sahibi olmaya bolluk berekete Nail olmaya çevresinden göreceği sevgi saygı ve itibara işlerinin yoluna gireceği sıkıntı ve darlıktan kurtulacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin itibarı artacağına eline geçecek bir mala yakın Zamanda gireceği bir kalabalığa da işaret etmektedir. Rüyalar kişinin cinsiyet, yaşadığı çevre ve yaşam tarzı bakımından olumlu veya olumsuz farklılıklarda gösterebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

795

Rüya Sitesi Linkleri