Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada altın yemek, İnsanlar var olduğundan beri rüya görmüş ve rüya yorumlarını hep araştırmıştır. Rüyaların etkisinde kalmışlardır. Rüyalar bir nevi insanların günlük hayatta yapamadıklarını uyku esnasında yapma hakkı tanıdığı için insanı rahatlatır. Maneviyatı güçlendirir. Rüyalar ancak doğru yorumlandığı zaman gerçekleşir bu nedenle doğru kişiler yorumlamalıdır.Rüyada altın yemek, rüyada altın görmek sağlığa, umuda, zenginliğe işaret eder. Bekar bir bayanın rüyada altın görmesi evleneceğine, kısmete, nikaha yorumlanır. Evli bir bayanın altın görmesi mutluluğun devamına, erkek çocuğa, bolluk ve rızkın artacağına yorumlanır.

Rüyada altın yemek, bolluğa, ganimete, yararlı işlere, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, ticari getirisi yüksek yatırımlara, iyi huylu bir arkadaşa, borçlardan kurtulmaya, düşkünlükten kurtulmaya işaret eder. Zorlukların geçeceği güzel günlerin geleceği düşüncesini çağrıştırır. Rüyada altın ziynet eşyaları da farklı çağrışımlara sebep olur. Altın bilezik, rüyayı gören kişinin eline geçecek hazır para mirastır. Saf altın, saf niyete, anlaşmaya ve sağlam söze işarettir. Altın saymak, kısa süreli bir hastalığa yakalanacağımıza fakat kısa sürede etkisinden kurtulacağımıza, eski sağlığımıza döneceğimize işarettir. Fakat sağlığımıza kavuşunca gerekli önlemleri almamız gerekir, tekrar hastalanmamak için.

Altın yüzük, dostlarımızdan sitem işiteceğimize, onları ihmal ettiğimize ve aralarda kırgınlıkların olacağını gösterir. Bu durumda özür dilemeyi bilmeli karşımızdakinin kalbini tekrar kazanmalıyız. Dostlarımızın kıymetini bilmeli onları kaybetmekten hep korkmalı ve ona göre davranmalıyız. Rüya da altın külçe görmek, dostlardan uzaklaşmaya, kırılmaya ve artık onlarla samimi ilişkiler kuramamayı ifade eder.

Altın yaldızlı kitap, zor işleri başaracağına, tüm zorlukları kolaylayacağına, iş, evlilik, para konularında önemli adımlar atılacağını gösterir. Rüyada birinin elinde uzatılan altını almak, saygın bir kişilik kazanacağına, işlerinde başarının artacağına ve daha üst kademelere çıkacağına bıraz sabretmesi gerektiğinin işaretidir. Altın zincir, çok gizli bir sırrınızın olduğuna ve bunun duyulmaması, bilinmemesi için çok çaba harcadığınıza ve kendinizi ihmal ettiğinizin delâletidir. Üzerine altın saçıldığını görmek, kınanmaya, aslı olmayan sözler işitmeye, iftiraya uğramaya ve gözden düşeceğine yorulur.

Rüyalarımızın bizlere birer işaret olduğunu hiç aklımızdan çıkarmadan ona göre davranmalı, hayatımızdaki yerlerinin çok önemsenecek kadar önemli olduğunu unutmamalıyız. Kötü rüyalar gördüğümüzde hemen evhama kapılmadan, yorumlarına bakmalı bize neyi göstermek istediğini anlamalıyız öncelikle. Davranışlarınıza ona göre yön vermeliyiz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

569

Rüya Sitesi Linkleri