Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Toplamak

Aralık 22, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada altın toplamak, rüya sahibinin iş bulmak için sarf ettiği güce, işsizlik yüzünden ve maddi yönden yaşadığı sıkıntılara, parasal amaçlı yaşanılan imkansızlıklara, maddi ve manevi bakımdan kişiyi sıkıştıran sorunlara tabir edilir. Ancak rüya sahibi kişinin sarf ettiği ve çaba gösterdiği iş bulma gayretinin en sonunda gerçekleşeceğine ve işsizlik sorunları yüzünden yaşadığı sıkıntıların bitip, yerine güzel günlerin geleceğine de işaret eder.

Rüyada altın toplayıp sahibine vermek gören kişinin yaşamış olduğu dert ve sıkıntılarını bir kalemde silip atacağına ve ailesi ile birlikte huzur dolu günler yaşayacağına rivayet eder. Yaşanılan işsizlik sıkıntısı yüzünden ailede görülen dağılmaların çok kısa süreceğine ve rüya sahibinin kariyerine kavuştuktan sonra bütün sıkıntıların bitip, aileyi bir araya toplayacağına, güzel günlerin artık bu aileyi beklediğine rivayet eder. Ancak rüyayı gören kişinin fazla sabırsız olmasına ve bazı durumlarda beklemek nedir? Bilmediğine rivayet edilir.

Rüyada çeyrek altın toplamak, mesleki yaşamda yaşanılan sıkıntıların hayırlı bir şekilde son bulacağına ve maddi anlamda kazanılan paralara rivayet edilir.Rüyada altın toplayan birini görmek belini doğrultmak adına, yaşanılan sıkıntılı günlerin biteceğine, ferah ve huzurlu günlerin kapı araladığına yorumlanır.Rüyada yerden altın toplamak, işi olmayan ve işsiz kalan rüya sahibinin artık bir mesleği olacağına rivayet edilir. Eğer rüyayı gören kişinin sağlam bir işi var ise işlerinin belli bir süre duracağına ve sonrasında canlanacağına işaret eder.

Rüyada altın toplayıp başkasına vermek uzun süredir büyük sıkıntılar ile boğuşan, canını dişine takıp gayret göstererek, içerisinde bulunduğu bu zor durumdan kurtulmaya çalışan kişiye işaret eder. Rüyada altın topladığını gören bir kimsenin bu uğraşlarına çare bulacağı ve harcadığı emeğin karşılığını fazlasıyla alacağını yorumlanır. Rüyada altın topladığını görmek, bu zorluklarla mücadele şahıs uzun süredir iş arıyor fakat bulamıyor, iş sahibiyse üzerinde çalıştığı bir iş için çabalıyor anlamına gelmektedir.

Rüyada altın topladığını görmek, maddi çöküşlerin sona ereceğine ve yerine güzel paralı, huzurlu, neşeli günlerin geleceğine işaret eder. Aile içerisinde olan tatsız durumların, kazanılan paralar ile son bulacağına ve ailenin huzur dolu bir yuvada geçim sağlayacağına yorumlanır. İş hayatında olan borçların kısa sürede kapatılacağına ve bütün borçların bitmesi ile yapılacak yatırımlara delalet eder.

Rüyada altın para toplamak, iş hayatında büyük sıkıntılarla uğraşan şahsın bu sıkıntılarından en kısa sürede kurtulacağını ifade eder. Hatta sadece sıkıntılardan kurtulmayacak, tüm işleri de rast gidecektir. Öyle ki, maddi bolluk ve servet kapıda gözükmektedir.

Rüyada yerden altın toplamak, uzun süredir iş arayan kişinin yakın zamanda aradığı işi bulacağı ve bu işin ona hem rahatlık hem de bol kazanç getireceğinin mesajını verir. Bu rüya sadece rüyayı gören şahsın değil, aile bireylerinden birinin de iş bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada denizden altın toplamak, rüyanızda gördüğünüz denizin berraklığı ile doğrudan alakalıdır. Eğer deniz berrak ise rüyayı gören kişinin bir tanıdığının sağlık probleminin ortadan kalkacağı anlamına gelir. Eğer deniz kirli ise bu durumun zorlukla gerçekleşeceği ancak tamamına ereceğini ifade etmektedir.

Rüyada kumdan altın toplamak, bereketin ve bolluğun habercisidir. Bu rüyanın hemen ardından hane halkının sahip olduğu varlıklar artacak, eğer varlık problemi çekiliyorsa bu problem ortadan kalkacak ve maddi kazancın kapıları ardına kadar açılacaktır. Bereketli ve kazançlı bir dönemin başlangıcını temsil eden bu rüya aynı zamanda kişinin daha temkinli işlerle uğraşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada sudan altın toplamak, rüyayı gören şahıs veya ev halkından birinin sağlık sorunlarının sonlanacağını ifade etmektedir. Eğer toplanan altının rengi beyaz ise kişi önüne çıkan tüm fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirecek ve hanesinin yüzünü güldürecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4354