Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Takmak

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada altın takmak, rüya sahibi için müjdeli haberler ve yaşamında olumlu gelişmeleri gösterir. Bu rüyalar kişilere şans açıklığı, kaderlerinin olumlu yönde gelişmesi, hedeflerine yaklaştıklarını anlatır. Bu kişiler geçinmeleri için gerekli olan kazancı kolayca sağlayacaklar, işlerinde başarılar kazanacaklar, yaşamları boyunca güzel gelirlere sahip olacaklar. Bazı yorumcular altını sıkıntıya, zorluklara, üzülmeye yorumlasalar da, altını takmak her zaman iyiye yorulmalıdır. Takılan altının fazlalığı kadar, borcun biteceğini, kederlerin dağılacağını, huzuru daha fazla yaşayacaklarını bilsinler. Takılan altın kişiye hayırları vesile edecektir.

Rüya sahibinin boynuna altın takması, hastaysa şifa bulacağına, zor durumdan kurtulacağına, yaşamında mutluluğu bulacağına yorumlanır. Bu kişiler her türlü olumsuz ve karamsar düşüncelerinden kurtulacak, bedeni huzuru bulacak, iş yaşamlarında hayırlı etkileri açıkça hissedeceklerdir. Bu her açıdan olumlu rüyalar arasındadır. Boyna takılan altın bir zincirse, bu kişilere sürpriz gelişmeler, olumlu haberler ve yaşamında büyük değişimler müjdelenmiştir. Rüya sahibi maddi ve manevi açıdan kısmetlerini en yakın zamanda yakalayacaktır. Başarılar onu beklemektedir. Yaşamında rahat bir dönemin başlangıcındadır. Bu rüyayı gören kişi bekarsa, mutlu bir evlilik yapacaktır. Evli olan bir kişiler görürse, aile hayatının mutlu bir şekilde süreceğini düşünebilirler. Bu rüyalar her zaman görülmese de, görüldüğü zaman daima hayırlı olacak gelişmeleri işaret eder.

Rüyada altın takan kişiler, kendileri için hayırlı olacak gelişmelere hazırlıklı olmalıdır. Yaşamlarında her konuda bolluk yaşayacaklar, daha nezih bir yaşam sürecekler, kavuşmayı hayal ettikleri yaşama kavuşacaklar, her istediği şeye kavuşmanın huzurunu duyacaklar. Bu rüyayı gören kişiler, bundan sonra sıkıntı çekmeyecekler. Hangi işe elini atsalar, beklediklerinden fazla getiri sağlayacaklar. Etrafında olanlardan takdir toplayacaklar.

Bazı yorumcular tarafından rüya sahibinin yersiz şüpheleri olduğuna yorumlanır. Özellikle kişilerin kendi akrabaları hakkında olan şüphelerine son vermeleri gerekir. Bazı hallerde ise bu rüyalar, çevrenizde sizin hakkınızda olan dedikoduları anlatır. Rüyanızda başkasının verdiği altını takmanız, etrafınızdaki kişilerin yaptıklarından dolayı üzüleceğinize yorumlanır. Çok miktarda altın aldıysanız, makamınızın yükseleceğine, iş yerinizde itibarınızın artacağına yorumlayabilirsiniz. Bir erkekten altın alan kadın, aşk hayatında gizli bir ilişkiye hazır olmalıdır. Bu konuda tedbirlerinizi almalısınız, zira size zarar verecek bir ilişki olacaktır. Taktığınız altını saklarsanız, çevrenizden size verilecek bir sır olacaktır. Bu sırlara siz bile şaşıracaksınız. Rüyada altın yüzük takan kişi, evliliğe hazır olmalıdır. Bu kişi bekarsa, makam yükselmesine hazırlanmalıdır. Özellikle ticaretle uğraşanlar için, hayırlı girişimlerin habercisi olan bir rüyadır.

Altın denildiği zaman aklımıza ilk gelen maddiyattır. Gramı ne kadar, çeyrek altın ne kadar, bileziklerimizi bozdursak mı, altın alsak artar mı vs. vs.

Altın maddi faydaları kadar manevi olarak da insanlara birçok fayda sağlar. Altın takan bayanlara psikolojik ve fiziksel olarak birçok yarar sağladığına inanılır.

Vücudunda altın bulunmasının ilk faydası kalbi kuvvetlendirir, kalp rahatsızlığı olanlara yararlı olabilir.

Altın takmanın diğer bir faydası da sara hastalığı olan kadınlaradır. Sara hastalığını iyileştirildiğine inanılır.

Altın insandaki tedirginliği ve korkuları atar inanışı da vardır.

Altın mil ile göze sürme çekmek görme gücünü artırır derler. Tabi çok dikkat etmek gerekir ve bir bilen tarafında sürmenin çekilmesi lazım.

Küçük kızların kulağının altın iğne ile delinmesi ilerde kulağın iltihaplanmasını önler inanışı da vardır.

İnanışa göre, ağızda altın tutmak hem ağız kokusunu önler hem de vesveseye karşı insanı korur.

Altına bakmak sıkıntı ve stresi giderir, insanı neşelendirir.

Çocukların üzerinde altın bulundurmak, çocuğun içindeki korkuları giderir.

Çocuklara altın takmak çocukları ümmüsıbyan hastalığından koruduğuna inanılır.

Altın yüzük, kadınları cinlerden, mafsal ağrılardan ve dolamadan korur inanışı da toplumumuzda vardır.

Rüyada Çeyrek Altın Takmak Kısa zaman aralıklarıyla sağlanacak olan kazanç anlaşılmalıdır. Bu zaman aralıkları ay şeklinde değil, daha çok birkaç günlük aralıklarla ifade edilmektedir. Bu kazançların sizi mutlu etmesi ve hayatınızı olumlu anlamda etkilemesi beklenmelidir.

Rüyada Geline Altın Takmak Hayırlı bir haber almak, bir kısmete sahip olmak gibi güzel anlamları bulunan bu rüya ile ilgili olarak, başarı şeklinde yorum yapmak da mümkündür. Belirli bir konuda kazanılacak olan bu başarının sizi önemli bir noktaya getirmesi söz konusudur.

Rüyada Altın Bilezik Takmak Bir yakınınızdan alacak olduğunuz büyük bir desteği ifade etmektedir. Bu katkı sayesinde hem başarı hem de kısmet anlamında kazancınız olacaktır. Siz verilen bu desteğin aile ya da yakın çevreden gelmesi beklenebilir.

Rüyada Altın Kolye Takmak Alınacak olan riski işaret eder. Ancak bu riskin sonucunda da oldukça önemli bir kazanç saklıdır. Riskli bir yatırım, riskli bir iş buna örnek olarak verilebilir. Sonunda hayırlı bir durum olan bu rüya, sevineceğinizi haber vermektedir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak Bir düğün, nişan ya da söz haberi alacaksınız. Sizi oldukça şaşırtacak olan bu ani durum, sevinmenize de neden olacaktır.

Rüyada Altın Küpe Takmak Daha önce denenmiş ancak başarı kazanılamamış olan bir konuda sağlanacak olan kazancı işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1438