Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Kaybetmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada altın kaybetmek çalıştığınız işyerinde çok sevilen ve çok tanınan bir insansınız. Sizin başarınızı kıskanan ve istemeyen birçok insan sizi çekemiyor. Bu yüzden de bulunduğunuz ortamda sizi seviyor gibi görünen ama arkanızdan iş çeviren birçok insanın var olduğunu bu yüzden de ayağınızı kaydırmaya çalışan insanların var olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden her insana güvenmemeli ve her insanı dostunuz olarak görmemeniz gerekmektedir. Çok iyi kalpli biri olduğunuz ve bu yüzden de sürekli olarak iyi niyetinizin suistimal edildiği için zaman zaman üzülüyorsunuz. Ama artık kendinizi kontrol etmeli ve insanlara bu kadar iyi niyet gösterisinde bulunmamanız gerekmektedir. Böylece sizin ayağınızı kaydırmak isteyecek olan birçok insanı da engellemiş olacaksınız. Her insanı dost sanmamalı ve işyerinizde sizin yerinizde gözü olanlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Eşinizin ya da size hediye verilen altını kaybettiyseniz; bazı olaylar karşısında sukunetiniz koyumayıp oldukça acele davranıyorsunuz. Sorunun sizin elinizde olduğunu ve bu yüzden de, kendinizi tutamıyor ve patlıyorsunuz. Bu da çevrenizde sizi çok seven insanların endişeye kapılmasına neden oluyor. Kendi sinirli yapınızı biraz olsun sakinliğe bırakmalısınız. Kısa bir süre önce yaşamış olduğunuz bir tartışma sonucunda, ailenizde bulunan bir büyüğünüz size karşı çok sert davrandı. Siz her ne kadar haklı olsanız bile, bu tutum karşısında ne yapacağınızı bilemediniz.

Bu yüzden de canınız çok sıkılıyor. Ve sürekli olarak bu olayı düşünüyor ve strese giriyorsunuz. Olayı yaşadığınız büyüğünüzü karşınıza alarak konuşmalı ve olayı tatlıya bağlamanız sizin elinizde olacaktır. Aksi takdirde bu olay çok büyüyecek ve sonuçları sizin hiç istemeyeceğiniz olayları doğuracaktır.

Bilezik ya da kolye kaybettiyseniz sürekli olarak performans üzerine kurulu olmaktadır. Azıcık bir performansınızın düşmesi sonucunda işlerinizde etkileniyor ve bu yüzden maddi ve manevi olarak zararlar görüyorsunuz. Son zamanlarda elinizde olmadan, sizin isteğiniz dışında gerçekleşen ve çok büyük olayların olmasına neden olen ve bu olayın sizin ailenizi yakından etkilediği için sizde bunaldınız. Aileniz ile aranız açıldı ve siz ister istemez, işinize yansıttınız ve çok büyük zarara uğruyorsunuz.

Mutlaka, bir uzman yardımı almanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Psikolojinizin tekrar eskiye gelmesi ve eşinizle hatta çocuklarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekmektedir. Yaşağınız olayların geçmişte kaldığı ve sizin önünüze bakmanız gerektiğini, geçmişi geçmişte bırakıp geleceğe dönük çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Gerekirse, ailenizi alarak bir kaç günlük bir tatil yapmalı ve çocuklarınızla vakit geçirip, geçmiş olayları zihninizden silmeniz gerekmektedir. Unutmayın ki, sizin işiniz moralinizin yüksek olması sayesinde var olan bir iş olmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4905