Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Bulmak Görmek

Ocak 24, 2019 - Okuma süresi: 13 dakika

Rüyada altın bulmak, sıkıntı çekileceğini, dara düşüleceğini ve sorunlar yaşanacağını işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda bir borca gireceğine, bu borcunu ödemekte zorlanacağını ve bundan dolayı da huzursuz olacağını delalet eder.

Rüyada Evinin İçinde Ya Da Bahçesinde Altın Bulmak

Rüya sahibinin ailesi ile ilgili bir konuda kararsızlık yaşayacağını, önemli ve doğru bir karar vermesi gerektiğini bu sorumluluğun da kendisinde huzursuzluk yarattığını ve rüya sahibinin ne yapacağını, nasıl düşüneceğini bilmediğini ve çözüm yolu üretip de karar veremediğini işaret eder.

Rüyada Başkasının Evinde Altın Bulmak

Rüyayı gören kişinin başka birine sıkıntı yaratacağını delalet eder. Yani rüya sahibinin yapacağı bir hatadan dolayı başka bir insanın zan altında kalacağını, bu nedenle o insanın çok sıkıntılar çekeceğini ve maddi kayba uğrayacağını rivayet eder.

Rüyada Arabada Altın Bulmak

Rüyayı gören kişinin bir seyahat kararı alacağını fakat bu seyahate çıkarsa üzüleceğini, moralinin bozulacağını hatta ağlayacağını gösteren bir haberci rüyadır. Rüyada bulunan altını kimseye çaktırmadan yani gizlice çantaya ya da cebe atmaya çalıştığını görmek, rüya sahibinin çevresinden onay almadan bir işe kalkışacağını ve onay almadığı için de işlerinin yolunda gitmeyeceğini ve işlerin sarpa sararak kötü bir hal alacağını işaret eder. Rüyada altın bulan birinin bulduğu altını kendisine verdiğini görmek, o kişinin aldığı bir karardan dolayı pişmanlık yaşadığını ve bu pişmanlığından dolayı da umutsuz ve karamsar bir özelliğe sahip olduğunu ve bu karamsarlık nedeniyle de doğru ve etkili kararlar veremediğini rivayet eder. Bazı rüya alimlerine göre, rüyada altın bulmak bekar bir insanın çok kıymetli ve değerli bir kısmet bularak mutlu bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Toplamak

Rüyada altın toplamak, rüya sahibinin hayatının güzel bir hal alacağına, kişinin içindeki karamsarlığın ve umudun kaybolacağına ve inancının artacağına delalet eder. Rüyada yere saçılan altınları kargaşa halinde, başkalarıyla yarışa yarışa toplamak, rüyayı gören kişinin kendisine çok zor bir hedef koyduğunu ya da olması imkansız görünse de bir şeyi çok istediğini ve istediği bu şeyi azmederek ve ağır bedeller ödeyerek elde edeceğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin savaşçı bir yapıda olduğunu ve kolay pes etmediğini de gösterir.

Rüyada bir ağaçtan ya da ufak bitkilerden meyve ya da çiçek toplar gibi altın toplamak, rüya sahibinin önüne birden fazla fırsat çıkacağına, bu fırsatların her birinin ayrı ayrı güzel kısmetler getireceğine, rüya sahibinin kendisine sunulan fırsatlar arasında seçim yapmakta zorlanacağına fakat hangi yola girerse girsin aslında her yolun kendisine ayrı bir güzellik yaşatacağına delalet eder.

Rüyada başka birinin topladığı altını kendisine verdiğini ya da hediye ettiğini gören kişi, yakın zamanda maddi olarak değerli bir hediye alacak ve bu hediyeden dolayı çok mutlu olup kendisine olan özgüveni artacaktır.

Rüyada Topladığı Altını Sandığa Koyup Saklamak

Rüyada topladığı altını sandığa koyup sakladığını ya da bir yere gömerek sakladığını görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte tanıştığı ve bildiği bir kişi ile yakınlarda karşılaşacağını, bu kişi ile çok geçmeden ticari anlamda bir ortaklığa girişeceğini ve bu ortaklıktan da hem çok hem de bereketli paralar kazanarak maddi anlamda sıkıntılarından kurtulup başkasının da derdine çare olacağını rivayet eder.

Rüyada Define Bulmak

Rüyada define bulmak, genel anlamda rüya sahibinin maddi olarak rahatlayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çektiği maddi sıkıntıların son bulacağını dolayısıyla da refaha ererek mutlu olacağını işaret eder.

Rüyada Tesadüfen Define Bulmak

Rüyada bir yeri kazarken tesadüfen define bulmak, rüya sahibinin eline toplu bir para geçeceğini, kişinin de bu para ile bir mal varlığı alacağını fakat bu mal varlığının hem maddi ferahlık getireceğini hem de bazı manevi kayıplara yol açacağını delalet eder.

Rüyada harita kullanarak ya da plan dahilinde çalışmalar yaparak define bulmak, rüya sahibinin başkasından borç alacağını, bu borçla yapacağı işin kısa sürede büyüyeceğini ve kazandığı para ile hem borcunu ödeyeceğini hem de yeni yeni işlere atılarak daha çok para kazanacağını işaret eder.

Rüyada bir dağın zirvesinde define bulmak

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda çalıştığı işi değiştireceğini ya da var olan iş yerini kapatacağını, bunun yerine başkalarıyla yeni ortaklıklar kuracağını ve bu ortaklıklar sonucunda var olan maddi durumundan daha kötü bir hale geleceğini ve eskisi kadar bereketli paralar kazanamayacağını rivayet eder.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak, rüya sahibinin hiç beklenmedik hayırlı bir değişim yaşayacağına, müjdeli haber alarak mutlu olacağına işaret eder. Rüyada altın yüzük bulduğunu gören kişi, yakın zamanda kendisi için hem özel hem güzel hem de hayırlı olan bir haber alır ve bu haberle mutluluktan havalara uçar.

Rüyada hiç tanımadığı birinin evinde altın yüzük bulmak, rüya sahibinin bir yakını tarafından çok beğenileceğini ve bu yakın tarafından başka biri ile tanıştırılacağını ve rüya sahibinin bu tanıştığı kişi ile sağlam bir ilişkiye başlayacağını delalet eder. Rüyada sokakta gezerken altın yüzük bulmak, rüyayı gören kişinin bir seyahate çıkacağını bu yolculuk esnasında biri ile tanışacağını ve bu tanışmanın sağlam bir dostluğa dönüşeceğini ve belli bir zaman sonra da bu kişi ile ortak kararlar alınarak bir iş eri açılacağını fakat kurulan sıkı dostluğun aksine iş hayatındaki bağların zamanla azalarak kopacağını ve bu işin kısa zaman sonra biteceğini işaret eder.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüyada çeyrek altın bulmak, rüyayı gören kişinin aniden ve farkında olmadan maddi bir borcun altına gireceğini delalet eder. Rüya sahibinin başkasına kefil olduğu için borçlu bir hale geleceğini ve bu nedenle maddi bir kayba uğrayacağını işaret eder.

Rüyada birden fazla çeyrek altın bulmak ise girilen maddi borcun bulunan altın kadar artacağını delalet eder. Rüyada camiye giderken çeyrek altın bulmak, rüya sahibinin maddi borcunu ödeyemediği için Allah’tan yardım istediğini, sık sık dua ettiğini ve bu dualarının kabul  olacağını ve var olan borçlarını elde edeceği toplu bir para ile ödeyeceğini rivayet eder.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada altın küpe bulmak, rüya sahibinin çevresi tarafından beğenilen, met edilen ve övülen bir kişi olduğunu işaret eder. Rüyada altın küpe bulan rüya sahibi kız ise, rüya sahibinin birden fazla kısmeti olacağını ve bu kısmetleri arasında tercih yaparken zorlanacağını delalet eder.

Rüyada altın küpe bulduğunu gören kişi erkek ise, rüyayı gören kişinin kendisini mutlu eden ve kendisine bol para kazandıran bir meslek yapacağını delalet eder. Rüyada kendi evinde başkasına ait olan altın bir küpe bulmak, rüya sahibinin çevresinde kendinden hoşlanmayan fakat her fırsatta tam tersi davranarak kendisini çok beğendiğini ve sevdiğini söyleyen birinin varlığına ve bu kişinin eğer dikkat etmezse rüya sahibine zarar bile verebileceğine işaret eder.

Rüyada Altın Bulmak ve Satmak

Rüyada altın bulmak ve satmak, rüya sahibinin zor bir duruma düşeceğine fakat bu zor durumu atlatarak ve kendini toparlayarak eski günlerine döneceğine işaret eder. Rüyada sokakta yürürken altın bulmak ve bunu satmak, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan birinin arkasından iş çevirmesi nedeniyle utanç verici bir duruma düşeceğine ve bunun nedeninin çevresindeki bu insan olduğunu anlamayacağına fakat belli bir süre sonra her şeyin farkına vararak bu kişiyi çevresinden uzaklaştıracağına ve bütün bağlarını koparacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2433