Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Bulmak

Aralık 23, 2018 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada altın bulmak, pek hayra yorumlanan rüyalar arasında değildir. Sıkıntı, daralma, içinde bulunan sorunlara çözüm yolu bulamama, çaresizlik ve sahip olunan bir şeyleri kaybetme yönünde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sorunlar tarafından fazlaca zorlanacağı ve sorunlar devam ettiği sürece huzurun bulunamayacağı yönünde tabir edilir. Rüyada altın bulmak, rüya sahibinin yaşadığı olaylar nedeni ile umutsuz ve çaresiz olacağına işaret eder.

Rüyada çeyrek altın bulmak, rüyayı gören kişinin hiçbir alakası olmamasına rağmen maddi bir sorumluluk altına gireceğine işarettir.Rüyada altın yüzük bulmak, sevinçli bir haber alınacağına, özel yaşamda çok ani ve güzel gelişmelerin olacağına işarettir. Rüyada altın yüzük görmek, rüya sahibinin özel hayatında ani değişimlerin olacağına da işaret eder.

Rüyada altın küpe bulmak, her rüyayı gören kişi için aynı şekillerde yorumlanmayabilir. Rüyayı gören kimse kadın ise, çevresi tarafından çok beğenildiği ve ilgi duyulduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişi erkek ise, çok hoşlandığı işine ya da yapmaktan zevk aldığı hobilerine işaret eder.

Rüyada altın bulmak ve daha sonra bulduğu altını satmak, rüyayı gören kimsenin başından geçecek kötü olaylara ve problemlere rağmen konumundan ve saygınlığından ödün vermeyeceğine delalet eder.Rüyada altın bileklik görmek, rüyayı gören kimsenin bir mirasa konacağına işaret eder. Rüyada görülen bileklik kadın için sevince, erkek için ise kedere işaret eder. Bekar bir kimse için ise evliliğe işarettir.

Rüya sahibinin maddi sıkıntılara düşeceğine, elindekini kaybedeceğine, daralacağına, çözüm yolları bulamayıp çaresiz kalacağına, dertlerinin dahada çoğalıp içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulamadığı sürece aile içindeki yaşamınında çatlaklık göstereceğine bu sebepten dertlerinin dahada artacağına delalet eder. Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin omuzlarındaki ağır yükten ötürü umutlarının kalmayacağına ve içten içe dahada karamsar hale gireceğine işaret eder. Rüya sahibi zamanında önlemler almaz ise hem maddi hemde manevi kayıplar yaşayacak ve buda yaşanacak sağlık sorunlarını getirecektir.

Rüyada altın bulmak görmek, rüya sahibinin tecrübesi, bilgisi olmayacağı bir işe girişeceğine ve kar etmeyi beklerken zarar ederek elindeki birikimini de kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bir türlü çözüm bulamayacağı sıkıntılarına, sorunlarına, üzüntülerine, dertlerine delalet eder. Kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağına ve iş için yüklü miktarda paralar harcayarak zarara uğrayacağına işaret eder. Borçlarından ötürü rahatsız olacağına ve sıkıntısını aile bireylerine yansıtarak hane içinde huzursuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada altın yüzük bulmak, rüya sahibinin mutlu olacağı bir haber alacağına ve bu haber ile yüzünün güleceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibine karşı yoğun ilgi duyan bir kişinin aşkını ilan edeceğine ve bu kişinin rüya sahibinin de gönülden istediği bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada altın küpe bulmak, bu rüya erkekler ve kadınlar için farklı yönde yorumlanır. Rüyada bir kadının altın küpe bulması demek, çevresindekiler tarafından beğenilip, yoğun ilgi göreceğine işaret eder. Rüyada bir erkeğin altın küpe bulması demek, severek yaptığı mesleğine ve hobilerine yorumlanır.

Rüyada çeyrek altın bulmak, rüya sahibi ile alakası olmayan bir parasal borcun rüya sahibinin üzerine ihale edileceğine işaret eder. Biranda kendisini maddi yükümlülüğün altında bulacağına ve başkasının zararının kendisine fatura edileceğine yorumlanır.

Rüyada altın bilezik bulmak, rüya sahibinin iş hayatında iflasın eşiğine geleceğine bundan ötürü aile bireyleri ile arasının açılarak ayrılıklar yaşayacağına ve çok sevdiği, güvendiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bulduğu bileziği satması ise, yaşadığı o zor günlerin ardından birazda olsa feraha çıkacağına ve sıkıntılarının yavaş yavaş üstesinden geleceğine işaret eder. Rüya sahibi hatalarını telafi ederek kaybettiklerini geri kazanmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada bir küp altın bulmak, eşler arasında çözülmesi zor görülen tartışmalar yaşanacağına ve bu kavgaların neticesinde ayrılık yolunda kararlar alınacağına işaret eder. Aynı zamanda aile içinde çok sevilen, sayılan bir aile büyüğü ile alakalı üzücü bir haber alınacağına yorulur. Kişinin ekonomik yönden zarar edeceği bir takım işlere girişeceğine ve parasal kayıplar yaşayacağına yorumlanır. Eğlenceli çıkılan bir yolcuğun tatsız bir şekilde bitmesine de işaret eder.

Rüyada tarlada altın bulmak, rüya sahibinin yolunda giden işinin hiç beklemediği biranda yaşanan doğal afetten ötürü ( sel, deprem vb. ) zarar göreceğine ve buda maddi zarar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi eline geçen paraları zararı kapatmak için kullansa da yinede uzun bir süre maddi sıkıntı içinde olacaktır.

Rüyada toprak kazarak altın bulmak, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alarak muradına ereceğine ve işinde başarıya ulaşacağına işaret eder.Kişinin beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacağına ve mutlu olacağı bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada altın bulmak ve kaybetmek kötü değişimlere hazırlıklı olunması gerektiğine işaret eder. Hayatınıza yeni bir yol çizmek sizin için tek yol olabilir.

Rüyada altın bulmak ve saklamak rüya sahibinin uyumlu ve yumuşak başlı kimse olduğuna bu sayede hem işte hem de aile yaşantısında keyfinin yerinde olduğuna yorulur.

Rüyada altın bulmak ve satmak rüya sahibini duyduğunda çok şaşırtacak ve üzecek bir haber almasına ya da kötü olaylarla karşı karşıya kalmasına delalet eder. Rüya sahibi bu durumdan o kadar derinden etkilenecek ki uzun süre bu şoku atlatamayacak demektir.

Rüyada altın bulmak sahibine vermek kişinin kendisini üzen ve kötü hissetmesine neden olan her türlü olumsuzluktan ve sorundan uzaklaşacak, rahata kavuşacak demektir.

Rüyada altın bulmak ve birine vermek bir dönüm noktası yaşanmasına ve bundan sonra her şeyin güllük gülistanlık olmasına tabir edilirken diğer yandan rüya sahibinin ailesinden hayır göreceğine ve onlar tarafından yapılacak bir şey sayesinde çok sevineceğine ve yüceltileceğine işaret eder.

Rüyada toprağı kazarak topraktan altın çıkardığını gören kimsenin kısmetinin olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada topraktan altın çıkartmak içinde bulunduğunuz kötü durumdan, sıkıntıdan ve kayıptan az uğraş ile kurtulacağınızı ve eski bereketli günlerin yeniden başlayacağı şeklinde yorumlanır.

​​​​​​Rüyada altın yüzük görmek, kişinin eline geçeceği emanete veya mirasa yorumlanır. Rüyada altın yüzük görmek ve altın yüzük takmak aileden gelecek mirasa ve bu mirasın sizi sıkıntılardan kurtaracağına, rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada define bulmak, parayı anımsatır aslında ama aslında farklı şekilde yorumlanır. Rüyada altın sikke görmek eski döneme ait eşya olduğundan geçmişten gelecek bir mirasa veya emanete delalet eder.

Rüyada altın bilezik bulmak, büyük bir mirasa sahip olunacağını, kişinin taşınamayacak kadar çok para, geniş arazi veya tarla alacağı anlamına gelir. Bu rüya bazen bekar kimseler için varlıklı, hayırlı ve saygın bir kişi ile evleneceğini delalet eder. Bereketin, kısmetinin ve kişinin kazancının artacağına işaret eder. Rüyasında altın bilezik bulan biri beklemediği anda büyük bir fırsat ile karşılaşır.

Bu rüya hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatının her geçen gün iyileşeceğine, kazancının artacağına, keyfimin yerine geleceğine işarettir. Rüyada altın küpe görmek, kişinin maddi olanaklarının artacağı aynı zamanda iç dünyasında huzuru bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada küpe takmak, rüya sahibinin evladı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin evladının hayırlı olacağını, kendisinden sevgiyi ve saygıyı eksik etmeyeceğini, din ve ahlak yönünden olgun olacağını gösterir. Bu rüya kişinin evladı ile her daim gururlanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada denizden altın çıkarmak, kişinin yaptığı güzel işlerin karşılığını alacağına helal ve bol kazanç elde edeceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntılarının son bulacağına, rahata ve refaha kavuşacağına işarettir. Rüyada denizden altın çıkarmak, rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olacağına, bütün işlerinin rast gideceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5497