Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Nisan 7, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada altın bilezik takmak bileziği takan kişinin evlenip çoluk çocuğa karışacağı anlamını taşır. Genellikle evliliğe yorulur. Ancak erkek olan rüya sahibi için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Erkek için üzüntüye ve kedere yorulurken, eğer ki er kişi bilezik taktığını görüyorsa bu çok zorlu günlerin yolda olduğunu ifade eder. Doğrudan rüya sahibin çok değerli bir hediye alacağı anlamına da gelebilmektedir. Bu hediye evlilik birliğini başlatmak için verilen bir yüzük, herhangi özel bir güne nispeten armağan edilen değerli bir eşya da olabilir.

Rüyada altın bilezik taktığını görmek Kadın ya da erkek fark etmeksizin iyi gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibi çevresindeki herkes tarafından sevilen, sayılan ve saygı duyulan birisidir. Adeta çevresindeki herkes ona yardım etmek için beklemektedir. Ancak bu kişi en çok yardımı birlikte olduğu kişiden görecektir. Aynı zamanda rüya sahibi bekar ise sevdiği kişiden bir evlilik teklifi almaya, eğer evli ise hayırlısı ile aileye bir bebek ekleneceğine işaret etmektedir.

Rüyasında altın bilezik satın alan kişi hayırlı bir kısmete kavuşur. Yine bereketin artması, bolluk, kuvvet ve güç olarak da yorulabilir. Bu rüya bazı âlimlere göre ise iş hayatında becerikli olmaya ve yapılan işlerin sonucunda oldukça zengin olmadır.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Etmek

Rüyada altın bilezik hediye almak veya hediye etmek oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüya, insanlara iyilik eden hayırlı bir adamdır. Yine toplu bir mala konmaya, ele geçecek çokça paraya, zorluk çekmeden kazanılacak mala ve ganimete işarettir.

Rüyada Altın Bileziğin Kırıldığını Görmek

Bu rüya, gören kişinin kısa süreli bir hastalık geçireceğine işarettir. Yine bazı yorumculara göre ise çekilecek üzüntü ve zorluklardır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntı çektikten sonra kolaylığa kavuşur.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Bu rüya çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Bazen bu rüyayı gören kişi iş hayatında zarar uğrar ve para kaybeder. Bazense kuvvet ve güç sahibi olmaya, para elde etmeye, kadınlar için ziynete, hayırlı kısmete ve evliliğe işaret eder.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada görülen altın gerdanlık Hacca veya Umreye gitmeye yorulmaktadır. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Dini açıdan gelişmek, ibadetlerini yerine getirmek ve ahlaklı olmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Altından Yapılmış Herhangi Bir Eşya Görmek

Böyle bir rüya güzel ahlak ve gelecek mutlu günlerdir. Altından yapılma bir eşyada yemek yemek veya bir şey içmek ise sıkıntı, gam veya kedere işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

755