Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Bilezik Kırılması

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada altın bilezik kırılması, yakın zaman içerisinde işlemiş olduğunuz bir günahın bedelini ödemeniz gerektiğini bu yüzden de çok büyük sorunlar geçirmiş olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Birçok insan, sizleri örnek almaktadır. Fakat çoğu zaman içerisinde sizler kazancınıza haram bulaştırdığınız ve bu yüzden de yapmış olduğunuz haksız kazancı yerken, sürekli olarak vicdan azabı çekeceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Sizler de bu durumun farkına vardığınız zaman vicdanınız ile yüzleşeceksiniz. Bu durum sizin ailenizle olan ve ya yakın arkadaşlarınızla aranızın açılmasına neden olacağı için, çok üzüleceksiniz. Fakat yapmış olduğunuz haram kazancın farkına varır varmaz düzeltirseniz, sizler de bu durumu önleyecek ve vicdan azabınızın önüne geçmiş olacaksınız. Olurda haksız kazancınıza devam eder ve göz yumarsanız, sizleri çok büyük felaketlerin beklediği ve önlem almanız gerektiğini bilmelisiniz.

Rüyada altın bileziğin kırılması eğer sizin kolunuzda takılı olan bir bilezik aniden kırılarak yere düştüyse, çok yakın bir sevdiğiniz sizin günahınızı aldığı ve bu yüzden o sevdiğniz ile aranızın açıldığı ve sizin sürekli olarak o insana beddua ettiğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Fakat unutmamanız gereken tek nokta sizlere ne kadar kötülük yapanlar, Allah korkusunu kaybetmiş olan insanları Allah’a şikayet etmenize gerek kalmadan, zaten yüce yaratanın bunları gördüğü ve sizin hakkınızı o insanlarda koymayacağını bilmeniz gerekmektedir. Ailenizle eğer bu durum yüzünden aranız açıldıysa, o zaman aile büyüklerinizin sözünü dinlemeli ve aranızı açan insanlarla yüzleşerek haksızlığa uğradığınızı kendi ailenize belirtmeniz gerekmektedir. Çok özel bir insan olduğunuz ve içinizde olan merhametiniz sayesinde, kimsenin kötülüğünü istemiyor olsanız bile çevrenizde bulunan kötü yürekli ve fesat insanların, sizin ve özellikle de ailenizin kötülüğünü istediği ve kötülük içinde elinden geleni yapacaklarını bilmeli ve bu yüzden önlem alarak ailenizi ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Eğer rüyanızda bir tanıdığınıza ya da eşinize altın bilezik aldıysanız ve bu altın bilezik ona takarken kırılıyorsa, bir imtihandan geçeceğinize ve başarılı olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Karşınıza çıkan her insanı kendiniz gibi sanıyorsunuz. Bu yüzden her tanıştığınız insanı tanımadan hemen güveniyorsunuz. Ve bu yüzden çok büyük zararlar görüyorsunuz. İnsanlara hemen güvenmemeyi öğrenmeli ve çok iyi tanımadığınız insanlara hemen sırlarınızı vermemeniz gerekmektedir. Sırf bu huyunuz yüzünden çok büyük zararlar gördünüz ve görmeye de devam ediyorsunuz. Herkesi dost bilmemeli ve ailenize dört elle tutunarak onları asla yadırgamadan sevmeniz gerekmektedir.

Eğer çocuğunuz varsa ve çocuğunuz tarafından size ait olan bir bileziği yanlışlıkla kırıyorsa, o zaman bir süredir çocuğunuza gerekli ilgiyi göstermediğiniz için çocuklarınız tarafından size gönül koyduklarını ve size karşı kırıldıklarını bilmeniz gerekmektedir. Sürekli olarak çalışıyorsunuz ve bu çalışmalarınız çocuklarınızı görmenizi etkiliyor. En azından hafta sonlarınızı çocuklarınızla geçirmek için planlar yapabilir ve çocuğunuzla yapacağınız bir hafta sonu tatilleri sayesinde çok daha özel zamanları geçirecek ve kırılmış olan kalpleri tekrar kazanmış olacaksınız. Yaşadığınız şehirden bir iki günlüğüne uzaklaşmak ve ailenizle vakit geçirmek çocuklarınızın kalbini tekrar kazanmanızı ve aile sorunlarınızın da çözülmesini sağlayacağınız gibi, bu tatil size de çok iyiy gelecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3103