Rüya tabiri ara

Rüyada Altın Alyans Görmek

Aralık 22, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada altın alyans görmek bazı yorumculara göre hayırlara vesiledir. Rüyasında altın yüzük gören bir kimse için rüyasının anlamı dünya yaşamında eşe, cariyeye yorumlanmaktadır. Aynı rüya evli kimseler için dünya hayatında evlada ve ya ev almaya ya da araba almaya yorumlanmıştır.

Rüyasında parmağında bulunan yüzüğünün taşının düştüğünü gören bir kimsenin gerçek hayatında evladını kaybedeceğine yorumlanmaktadır. Aynı rüyanın farklı bir yorumunda ise kişinin dünya mallarından bazılarını kaybedeceğine yorumlanmaktadır. Bir kişi rüyasında altın yüzük gördü ise ve bu kişi kadın ise kendisi için dünyada süse, ziynete, güzelliğe ve çevresi tarafından sevilim sayılmaya yorumlanmıştır. Evli bir kimse rüyasında parmağında bulunan alyansını düşürdüğünü görür ise o kimse için rüyasının tabiri evliliğinin sonlanacağına ve dul kalacağına yorumlanmıştır.

Bir erkek rüyasında altın yüzük gördü ise rüyasının tabiri gerçek hayatında mesleğinde bazı sorunlara ve iş arkadaşlarınca hakir görülmeye yorumlanmaktadır. Bir erkek rüyasında gümüş alyans görür ise gerçek hayatında mala, mülke, dünya ziynetlerine, saltanat süreceğine yorulmuştur.

Bir kimse demirden yapılmış olan bir yüzük görür ise rüyasının kendisi için yorumu dünya yaşamında zorluklarla mücadeleye ve bu mücadelede kendisinin galip geleceğine yorulmuştur.

Bir kişi rüyasında altından yapılmış olan bir yüzük bulur ise bu rüya evliler için çocuğa ve ya bekârlar için ise izdivaca yorumlanmaktadır. Evli bir erkek ve ya kadın rüyasında altın yüzüğünü kaybettiğini ve bulamadığını görmüş ise dul kalacağına yorumlanmıştır.
Bir ev hanımı rüyasında altın bir yüzük bulur ise dünya yaşamında alacağı arabaya ve bazı isteklerinin yerine geleceğine delalet etmektedir. Evli bir hanım rüyasında alyansını bekâr bir erkeğe verdiğini görür ise dünya yaşamında evliliğinde uzun sürebilecek sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Bir kimse rüyasında parmağına dar gelen bir yüzük görürse dünya yaşamında karşılaşabileceği zorluklara yorumlanmıştır. Bir kişi rüyasında kendisinin olmadığı bir yüzük görürse dünya yaşamında devamı bulunmayan işlere ve ya dünya malına yorumlanmaktadır. Bir kişi rüyasında altın yüzük görür ise o kişinin iş hayatında oldukça başarılı olup mevkisinin yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada görülen yüzük yorumcuların çoğu tarafından iyiliğe, berekete, yükselişe, evlada, bekâr için evlenmeye, dünya malına yorumlanmıştır.

Rüyada altın alyans takmak evlilik haberi olarak yorumlanır. Rüyasında altın alyans taktığını gören bekar kimse kısa zamanda evlenir. Rüyasında evli birinin altın alyans takması eşiyle birlikteliğinde gelişmeler yaşanacağını temsil eder. Rüyasında başkasına altın alyans taktığını gören kimse, bir yakınına ilişkisini kurtarmasında yardım edecek ve sevap kazanacaktır.

Rüyada altın alyans almak rüya sahibinin beklenmedik bir şekilde evleneceğini ve hayal ettiği mutluluğa sahip olacağını göstermektedir. Alınan alyansın canlı ve güzel bir renge sahip olması mutluluğunun artacağına, soluk ve cansız renkteki altın alyans ise evlilik hayatında sıkıntılar yaşanacağına işarettir. Alınan alyansın parmağı sıkması veya parmağın morarması, evlilik ve aşk hayatında sıkıntıların meydana geleceğini ve ayrılıklar yaşanabileceğini göstermektedir.

Rüyada altın alyans bulmak aniden meydana gelecek evliliklere işaret etmektedir. Rüyada kişi kendi kaybolan alyansını buluyorsa bu iyiye işarettir. Ancak rüya sahibi başkasının alyansını buluyor ve bunu takıyorsa bu rüya yasak bir ilişkiye başlayacağını ve hem kendine hem de çevresindekileri üzecek durumları meydana getireceğini göstermektedir.

Rüyada altın alyans vermek rüya sahibinin aşk hayatında yapacağı atılımları göstermektedir. Rüyasında tanımadığı birine altın alyans verdiğini gören kimse sevinçli bir haber alır. Eşinin alyansı bulan ve bunu eşine veren kimse, aile hayatında sürprizler yaşar. Eşinin alyansını eşine takan kişi ise kısa zamanda bebek sahibi olur. Rüyasında sevgilisine alyans verdiğini gören kişi ise evlenerek yuva kurar.

Rüyada altın alyans çıkarmak aşk hayatında ayrılıkların yaşanacağını ve üzüntü duyulacağını göstermektedir. Ancak alyans parmağı sıkıyor veya morartıyor ve bu yüzden dolayı alyans çıkartılıyorsa bu yaşanan sıkıntılardan kurtularak rüya sahibinin yeni bir hayata başlayacağı ve feraha ereceğine delalet etmektedir. Rüyada çıkarılan alyans taşlara sahipse bu çocukların evden ayrılarak yeni bir hayat kuracağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1026