Rüya tabiri ara

Rüyada Altı Parmağı Olduğunu Görmek

Aralık 23, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açık olduğuna, bolluk ve berekete yorulur. İş yaşamında olumlu gelişmeler olacağına ve elindekinin kat be kat fazlasını kazanacağına delalet eder. Bereket, mutluluk, bol kazanç ve kısmet gibi kavramlarla açıklanır.

Rüyada Altı Parmağı Olduğunu Görmek
Kişinin bahtının ve kısmetinin açılacağına, işlerinin yolunda gideceğine yorulur. Hiç beklemediği bir anda beklemediği bir yerden toplu paranın eline geçeceğine işaret eder. Bu yüksek kazanç sayesinde sıkıntılarından kurtulacak ve aile içindeki tatsızlıklar da son bulacak demektir. Rüya sahibinin maddi açıdan kimseye muhtaç olmayacağına, tabiri caizse kendi yağında kavrulup gideceğine yorulur.

Rüya, görülen parmağın şekline göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bitişik Parmak Görmek
Rüya sahibinin kendisinin veya yakın çevresinden birinin tez vakitte evleneceğine delalet eder. Evliliğin hayırlı ve mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Orta Parmağın Uzun Olduğunu Görmek
İş yaşamında yaşanacak olumlu gelişmelere ve elde edilecek büyük kazançlara yorulur. Kendi sektörü içerisinde ün ve şöhret sahibi biri olacağına, herkes tarafından tanınacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3171

Rüya Sitesi Linkleri