Rüya tabiri ara

Rüyada Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya’ya gitmek, evlendiğiniz kişinin de katkısı ile maddi ve manevi sıkıntılar yaşamayacak ve her şey mükemmel bir şekilde devam edecektir. Hanenizde huzur bulacağınıza işarettir.Rüyada Almanya’ya gittiğini görmek rüyayı gören kişinin kazan...

Rüyada Almanya’ya gitmek, evlendiğiniz kişinin de katkısı ile maddi ve manevi sıkıntılar yaşamayacak ve her şey mükemmel bir şekilde devam edecektir. Hanenizde huzur bulacağınıza işarettir.Rüyada Almanya’ya gittiğini görmek rüyayı gören kişinin kazanmak uğruna yapamayacağı fedakarlık, alamayacağı risk olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında küçük küçük ilerlemek yerine büyük adımlar atarak hedeflediği konuma ve hayalini kurduğu yüksek gelire ulaşmak için büyük bir çaba harcadığına delalet eder.

Rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde hayalini kurduğu konuma ulaşacağına ve bundan dolayı da büyük bir haz duyacağı anlamına gelir. Kişinin yaşadığı kötü günleri unutturacak, tüm dert ve sıkıntılarını bir kenara bıraktıracak güzel ve mutlu günlerin yakında olduğu rivayet edilir.

Rüyada Almanya’da olduğunu görmek, gören kişinin büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, yüzde yüz olacak gözüyle baktığı ve kendini hep bu doğrultuda şartladığı, başarısızlığı aklının ucundan bile geçirmediği bir işinde başarısız olacağına ve çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyasında Almanya yolcusu olduğunu gören birisi hayatının bazı noktalarında çok kararsız kalacaktır. Karamsar durumların kısa zaman içerisinde sizi sarıp huzursuzluğa sebep olabilir. Ailenizden güvendiğiniz birisine rüyanızı anlatarak ondan bu konuda destek alabilirsiniz.

Almanya gidip çalışarak para biriktirecek birisi olduğunuzda işleriniz bir türlü yoluna girmeyeceğine tabir edilir. Umut ettiğiniz ve beklediğiniz haberler size iş hayatı olarak olumsuz şekilde geri dönüş yapacaktır.

Gurbete giderek iş hayatına atılacak birisinin yurt dışında tatil yapacağına da yorumlanır. Bu demek oluyor ki rüyanızda gördükleriniz size tatil olarak geri dönebilir.

Rüya sahibinin hedefleri yükseklerde olduğundan dolayı aile ve iş hayatına zorluklar yaşatacaktır. Hırslı bir yapıya sahipseniz ayrılık habercisi dahi olabilir. Ailenizin desteğini alarak bu sorunların üstünde gelebilirsiniz. Bazı rüyalarda Almanya kötü haber olurken seyahat etmenize de işaret edebilir.

Rüyada Almanya’ya gitmek, kişinin hayatını derinden etkileyecek olaylar yaşanacağı demektir. Rüya sahibinin karşısına zorlu yollar çıkacağına, bir karar vermesi gerekeceğine, huzursuzluk ve şansızlıkların peşini bırakmayacağına, sürekli inişli çıkışlı bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada yurt dışına gitmek, gören kişinin kafasının çok karışık olması nedeniyle sürekli kararsızlık yaşadığına işaret eder. Bu durum hem rüya sahibini hem de çevresindekileri zor durumda bırakıyor, en yakınlarını da isyan ettiriyor şeklinde yorumlanmaktadır.Rüyada yolculuk yapmak, rüya sahibinin ileriye yönelik bazı yatırımlar yapmak istediği ve bunun için sermaye biriktirdiği anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi, bir koyduğu işten üç alacağı bir işi kovalıyor ve geleceği için planlar kuruyordur şeklinde tabir edilir.

Rüyada yol hazırlığı yapmak, gören kişinin iş hayatında muvaffak olacağına ve hak ettiği koltuğa oturmayı mutlaka başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi bir kariyer edineceğine ve geldiği yeri kaybetmemek için elinden geleni yapacağına tabir edilir.Rüyada gurbete gitmek, gören kişi çok çalışacak, emeğinin karşılığını alacak bu sayede maddi güç elde edip, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin, azimli, hırslı çalışkan, cesur ve gözü kara olduğuna işaret eder.