Rüya tabiri ara

Cover Image

Akrep Sokması

Kasım 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Akrep Sokması Görmek

Rüyada akrep sokması görmek, akrep sokması rüyası size kötülük yapacak düşmana işaret olduğu gibi ardı arkası kesilmeyen kazanca da işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, çevrelerinde ona zarar vermek isteyen kimseler yüzünden bir türlü huzura eremeyerek bir çok konuda mutsuzluğa sürükleneceklerdir. Rüyada akrep soktuğunu görmek, siz ya da ailenizden birinin ağır hastalığa yakalanacağını, bu hastalık yüzünden sosyal yaşamı ve iş hayatından tamamıyla uzaklaşacağını ifade eder. Akrep sokması rüyası akrebin soktuğu bölgeye göre de farklı anlam da yorulur.Örneğin akrebin insan vücudunda belden yukarı sokması, maddi sıkıntıya, ailenizi sıkıntıya sürükleyecek olumsuz eylemlere yorulurken, akrebin belden aşağı sokması ise, hakkınızda asılsız suçlamalar atan sizi bir çok konuda olumsuz etkileyen kimseler yüzünden zor süreç geçireceğinize yorumlanır. Akrep sokması rüyası akrebin rengine göre farklı şekillerde tabir edilir. Rüyanın bu ayrıntılarını aşağıdaki başlıklar da yer vereceğiz. Bizi takip etmeye devam edin….

Rüyada Siyah Akrep Sokması Görmek

Rüyada siyah akrep sokması görmek, siyah akrep çaresizliği, çıkmaza düşmeye, maddi ve manevi anlamda sıfırı tüketmeye işaret edilir. Rüyasında siyah akrep tarafından sokulduğunu gören kimse, hastalık, maddi zorluk, iftira gibi bir çok olumsuz etkene hayatında yer vererek kolay kolay toparlanamaz hale gelir. Bu rüya hayırlı olmadığı gibi şerri ve kötülüğü içerir.

Rüyada Sarı Akrep Sokması Görmek

Rüyada sarı akrep sokması görmek, uyarı anlamı içeren sarı akrep rüyası başınıza gelecek talihsiz olaylara, sağlığınızı yakından etkileyecek kazalara uğrayacağınızı işaret eder. Rüyasında sarı akrep tarafından sokulduğunu gören kimse, bağlı bulunduğu iş hayatı ve sosyal yaşamından uzaklaşarak hayatının bir çok karesini kısıtlama yoluna gider.

Rüyada Beyaz Akrep Sokması Görmek

Rüyada beyaz akrep sokması görmek, beyaz akrep rüyası da diğer rüyalara benzer şekilde anlam içerip kişiye şirin gibi gözükerek ailesine ve içine sızmaya çalışan kimselere yorulur. Bu kişiler rüya sahibine bir çok konuda zarar getireceği gibi, eşiyle de arasının açılmasına yol açacaktır. Beyaz akrep sokması rüyası bazen de çıkmaza girmeye,elden ayaktan düşmeye, rızkın kesilmesine işaret etmektedir.

Rüyada Elini Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada elini akrep soktuğunu görmek, bu rüya maddi ve manevi sıkıntıya, kazanılmış mal varlıklarının bir bir yok olmasına, sıfırı tüketmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptıkları hiç bir işten zevk almadıkları gibi kendilerine yardım elini uzatan kimselerin de yardımlarını geri çevirirler.

Rüyada Ayağını Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada ayağını akrep soktuğunu görmek, hayal kırıklığı ve can sıkıntısı şeklinde yorumlanan rüya kişinin yaptığı ve yağacağı hiç bir işten keyif alamayarak bir çok eyleme gönülsüz gireceğine yorumlanır. Rüyada ayağına akrep soktuğunu gören kimse, korkularına yenik düşerek en basit eylemlere karşı bile kendisini yetersiz görür.

Rüyada Birini Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada birini akrep soktuğunu görmek, bu rüya akrep sokulan kimsenin yaşayacağı zorlukları işaret ederken, rüyayı gören kimsenin de kişinin yaşadığı zorluklara şahit olacağını gösterir. Bu kişiler, yaşama sebeplerini kaybetmemeli yaşanılacak her türlü etkene karşı inancından ve değerlerinden ödün vermemelidirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

536

Rüya Sitesi Linkleri