Rüya tabiri ara

Cover Image

Akrep

Kasım 9, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada Akrep Görmek Ne Demek?

Rüyada akrep görmek, akrep rüyası, inançsız, kötü huylu, fesat, ahlaki değerli yoksun, dedikoducu zayıf düşmanlara yorulur. Bu rüya sizi kendi çıkarlarına kullanmaya çalışan, sizi kötülüğe sürükleyen, zarar görmenize sebep olacak kötümser arkadaşlarınızın varlığına yorumlar. Daha çok uyarı mahiyetinde olan akrep rüyası, hanenizde ve çevrenizde yer alan düşmanlarınızın işaretidir. Rüyada görülen akrep ifadesi zamanının büyük bölümünü ailenizle geçirmeye çalışan, kendisini sevimli ve ailenizden bir parçaymış gibi göstererek sizin zayıf anınızı gözetleyen kimselere yorumlanmaktadır. Rüyasında akrebi üzerinde gören kimse, yaşanılan her duruma karşı duyarlı olmalı, vereceği kararlarını önceden ölçüp tartmalıdırlar. Akrep rüyası hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz şu söylemleri sıralamışlardır; Akrep, düşman ve hilekar kimseye, zayıf düşmana, hasetçi ve fitne fesat kimselere, söz dolaştıran dedikoducu düşmanlara yorumlanmaktadır. Rüyada akrep görmek, son olarak ta Allah’a isyan eden, kulluk vazifesini yerine getirmeyen, insanlara karşı yaptığı suçlamalar ve iftiralar ile kendisini kötülüğe sürüklemiş, helal olmayan kazançlara yönelmiş günahkar kimselere yorumlanır.

Rüyada Büyük Akrep Görmek

Rüyada büyük akrep görmek, büyük akrep rüyası fitne fesat kötü huylu, düşünceleri ve söylemleri ile insanlara zarar veren kimseye yorumlanır. Bu rüyayı söz getirip getiren, laf taşıyan, insanlar arası ikilem oluşmasına sebep veren kimselere işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimseler, çevresindeki insanlara karşı son derece dikkatli olmalı o kişileri olabildiğince ailesinden ve yakınlarından uzak tutmalıdırlar.

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, akrep öldürmek, rüyası kişinin üstünde kara bulut gibi dolaşan, kişiye yakaladığı her fırsatta zarar vermeye çalışan kötü niyetli kimselere yorumlanır. Kişinin rüyasında akrep öldürdüğünü görmesi, haram yollarla kazanılan rızklardan kurtularak üzerindeki yükten kurtulacağına, ileriye dönük mutlu kılacağı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Akrep Sokması Görmek

Rüyada akrep sokması görmek, bu rüya düşmanınızdan doğacak kötülüğe, maddi ve manevi zarar göreceğinize elinizdeki mal varlığınızın tehlike altında olduğuna işaret eder. Rüyasında akrep tarafından sokulduğunu gören kimse, oldukça tehlikeli işlere girerek kendisi gibi sevdiği insanların da zarar görmesine sebep olacaktır.

Rüyada Akrep Isırması Görmek

Rüyada akrep ısırması görmek, akrep ısırması rüyası hoşnutluk duymadığınız, varlığından rahatsız olduğunuz kimseden üzücü sözlere maruz kalacağınıza yorumlanır. Akrep ısırması rüyası yersiz söylemlere, tartışma içinde olmaya, size zarar vermek isteyen kimseyle kavga etme noktasına geleceğinize ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da ilerisi olmayan fazla yatırımlı olmayan sıradan işler içinde olacağınızı da yorumlar.

Rüyada Ağzından Akrep Çıktığını Görmek

Rüyada ağzından akrep çıktığını görmek, rüyasında ağzından akrep çıktığını gören kimse, ilerde pişman olacağı bir çok hataya ve yanlış söyleme yer vererek bir çok insanın kalbini kırar. Bu rüyayı gören kişiler, sinirlerine hakim olamayan, kırıcı sözlere yer veren, insanlar arası iklimlerin oluşmasına yol açan kimselerdir.

Rüyada Evde Akrep Görmek

Rüyada evde akrep görmek, hane içinde görülen akrep kişi ya da kişilere uyarı mahiyetinde olup sizin zarar görmenize vesile olacak düşmanlarınızı işaret eder. Bu kişiler iş hayatınızda yükselmenize engel olacağı gibi hane içinde de birlik ve bağlılığın bozulmasına yol açacak tehlikeli işler sergileyeceklerdir.

Rüyada Yatağında Akrep Görmek

Rüyada yatağında akrep görmek, yatağında akrep gören kimse, düşmanını uzaktan aramamalı bu rüya kişinin eşinden yana şansız olup bir çok kötülüğü eşi vasıtasıyla yaşayacağını işaret eder. Rüyasında yatağında akrep gören kimseler, hayatları hakkında karar alabilme noktasına gelerek ilerde yaşanılacak olumsuz eylemlerin önüne geçmelidirler.

Rüyada Elbisesinde Akrep Görmek

Rüyada elbisesinde akrep görmek, rüyasında elbisesinde akrep gören kimse, çocukları yönünden şansız olup başını yere eğecek olumsuz bir çok durumla karşı karşıya gelecektir. Bu rüya hane halkından birinin kötülüğüne maruz kalmaya, haklı yollarla kazandığınız bir çok malınızı kaybetme noktasına gelmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

366

Rüya Sitesi Linkleri