Rüya tabiri ara

Rüyada Akrabayla Kavga Etmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada akrabayla kavga etmek, rüya sahibi için oldukça hayırlara vesile olan bir rüyadır. Bu rüyayı görenler akrabalarıyla tam aksine daha mutlu olacaktır. Bu rüya genellikle böyle olumlu tabir edilir. Fakat rüyanın olumsuz tabirleri de vardır. Olumlu şekilde genellikle akrabalarla mutlu olmak, kırgınlıkların bitmesi, hep beraber huzurlu bir yaşam sürülmesi anlamında tabir edilir. Rüya sahibinin kavgalı olduğu, küs olduğu akrabaları varsa, bunlarla olan tüm dargınlıkların sona ereceğine işaret eder. Akrabalarıyla iyi ilişkiler içinde olan kişiler içinde, daha huzurlu, kırgınlıkların olmadığı ve huzurun hakim olduğu bir süreç başlayacaktır. Rüyada akrabayla kavga etmek, olumlu şekilde rüyanın tam aksine tabir edilir. Yani akrabalarla kavga etmek akrabalarla mutlu olmak anlamına gelir. Daha iyi anlaşmak, daha mutlu olmak, akrabalarla sorun yaşamamak şeklinde tabirler yapılır.

Rüyada akrabayla kavga etmek, bu rüya bazı durumlarda olumsuz şekilde tabir edilir. Bazı yorumcular bunu akrabayla olan anlaşmazlığa, akrabayla araya nifak girmesine, bozuşmaya, kırılmaya tabir etmiştir. Rüyada görülen akraba seviliyorsa rüyayı gören bundan çok etkilenecektir. Sevilmeyen bir akraba görülürse, aradaki buzların erimesi şeklinde tabir edilir. Her ne kadar bu rüya olumsuz şekilde tabir edilse de, rüyanın bütünü ele alındığı zaman rüyadan bazı dersler çıkarılabilir. Kavga rüyayı görene ders niteliğinde olacak konuları düşündürmelidir. Akrabayla kavga etmek, bozuşmak her zaman ilişkilerin kötüleşeceği anlamına gelmemelidir.

Bu rüyayı gören akrabanın yakınlık derecesini de dikkate almalıdır. Rüyada baba tarafından akrabaları görmek daha büyük müjdeler vermektedir. Anne tarafından akrabaların görülmesi yaşama fazla etki etmese de, en azından rüya sahibinin huzurunun bozulmayacağına işaret eder. Uzaktan akraba olanları görmek, uzun zamandır görmediği akrabaları rüyada görmek ise, rüya sahibinin düşünmediği bir yerden para alacağına, düşünmediği işlere girişeceğine, hiç aklına gelmeyen bir mal sahibi olacağına tabir edilir. Akraba demek can demektir, akraba demek yaşamda yalnız olmamak demektir. Bu yüzden rüyada akrabayla kavga etmek, rüya sahibinin her zaman destek alacağı birilerinin varlığına delalet eder. Zorda kaldığında, paraya sıkıştığında, işleri bozulduğunda destek alacağı yakınlarının olduğunu gösterir. Bu nedenle rüyanın olumlu tabir edilmesi daha uygundur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3714