Rüya tabiri ara

Cover Image

Akrabasını

Kasım 9, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Akrabasını Görmek

Rüyada akrabasını görmek, maddi, manevi zarar ve sosyal yaşamda oluşan olumsuz olaylar olarak anlatılan rüya kişinin ailevi yaşantısında doğacak zararlarını gösterir. Bu rüyayı gören kimseler, akraba olarak gördükleri kişilerle aralarına mesafe koyarak tekrardan onlardan doğabilecek her türlü zararlardan kurtulabilmek için uğraşa girer. Rüyasında akrabasını gören kimse, kısa süreli sıkıntılara maruz kalsa da girdiği her türlü yolda sonunu hayra ve başarıya bağlar. Bu rüya sabırla beklentiye, şükretmeye, eldeki mal varlığını kaybetmemek adına verilen mücadeleye, haklı olarak girdiğiniz savaşlarda delalet etmektedir. Rüyasında akrabasını gören kimse, bazen de kısa süreli iş seyahatlerine çıkarak hayat kalitesini ve maddi imkanlarını arttırma yolu bulur. Bu rüya bazen de eğitim ve öğretim hayatında verilen mücadeleye, amacınıza ulaşabilmek adına uğraşa yönelmeye, kendinizi mutlu kılacak ve ailenizi gururlandıracak başarılı sonuçlar almaya ifade edilir.

Rüyada Akrabasının Öldüğünü Görmek

Rüyada akrabasının öldüğünü görmek, bu rüya hayatınıza renk getirecek sizi içinizde yaşattığınız çocuksu duygularınızı açığa çıkarmanıza yardımcı olacak kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, sevinci ve hüznü bir arada yaşayarak kendilerine ve ailelerine bu güzel duyguları hissettirirler. Rüyada akrabasının öldüğünü görmek, aynı zaman da kırgınlık güttüğünüz kafanızda takılan pişmanlık duyduğunuz kimseyle barışma noktasına gelerek bu kırgınlığa son vereceğinize tabir edilir.

Rüyada Akrabasını Hamile Görmek

Rüyada akrabasını hamile görmek, akrabasını hamile gören kimse, sosyal yaşantınızı önemli derecede etkileyen rüya aile bağlarınızla yaşanılan sorunların kısa sürede son bulup tatsız anların geride kalacağına yorumlanır. Rüyasında akrabasını hamile gören kimse, alacağı hayırlı haber karşısında mutlu olup, Allah’ı tealaya verdiği nimetler için sonsuz teşekkür eder. Bu rüya bazen de uzatılacak yardım eline, sadık vefalı dosta sahip olmaya, şanslı kişiliğe sahip olmaya ifade edilir.

Rüyasında Akrabasını Öpmek

Rüyada akrabasını öpmek, görülen bu rüya sevdiğiniz kimselerden ilgi görmeye, zor durumda kaldığınız anlarda o kişinin sayesinde düze çıkma şansını elde etmeye yorumlanır. Rüyada akrabasını öptüğünü görmek, aynı zaman da uzaktan gelecek misafire, muhabbet içinde olmaya, keyfinizin yerine gelmesine ifade edilir. Bu rüya insanlara karşı duyulan güven duygusuna, hayatta barışık yaşamaya, her türlü olaydan hayırlı sonuç çıkarmaya tabir edilir.

Rüyada Akrabasını Öldürmek

Rüyada akrabasını öldürmek, rüyasında akrabasını öldürdüğünü gören kimse, hayatını kurabilmek adına zorlu bir çok mücadelenin içinde yer almış, korkularına yenik düşmemiş son derece inançlı kişidir. Akrabasını öldürmek, rüyası aileniz ve yakın dostlarınızla hoş vakit geçirmeye, hayatın stres ve sıkıntılarından biraz olsun kurtulmaya, kendinize eğlenceli anlar yaşatmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

464

Rüya Sitesi Linkleri