Rüyada akrabanın yemek vermesi görmek

Rüyada akrabanın yemek vermesi görmek karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, maceralara atılacağına, benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, hayırlı kararlar verileceğine, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akrabanın yemek vermesi görmek sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, yenisinin başlayacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada akrabanın yemek vermesi görmek çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, eşlerinin kapanacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akrabanın yemek vermesi görmek üzüntülü haberler alacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, zarar edeceğine, güzel günlerin sona ereceğine, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır