Rüya tabiri ara

Rüyada Akrabanın Öldüğünü Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada bir akrabanın öldüğünü görmek o akrabanızla ilgili hayırlı haberler alacağınıza dalalettir.  Para, mal mülk, miras gibi bir kazanca sahip olacağı veya evlilik, kavuşma, sağlık gibi konularda mutlu, huzurlu, güzel günlerin eşiğinde olduğunu işaret eder. Ayrıca rüyanızda gördüğünüz akrabanızın size bir yardımı yahut desteği olabilir.  Eğer öldüğünü gördüğünüz kişi yakın akrabanızsa, kısa zamanda sevinçli bir haber alacağınız, arzunuza, beklentinize kavuşacağınız, bolluk bereket içinde yaşayacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Babanın Öldüğünü Görmek

Güzel bir haber alabileceğimize, ailemizde sağlık sorunu yaşayan varsa iyileşeceğine, yaşanan kötü, üzüntülü günlerin geçeceğine işarettir. Aile ilişkilerimizi gözden geçirmemiz, hatalarımızı ve eksikliklerimizi düzeltmemiz gerektiğini, küslük dargınlık, kardeşler arasında mal paylaşımı gibi sorunlar varsa pozitif yaklaşıp inisiyatif alarak aileyi bir araya getirme görevinin bize düştüğünü ifade eder.

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Zor bir süreçten geçileceğine, arkamızdaki en önemli dayanakları kaybedebileceğimize, bu yüzden kendimizi yalnız hissedebileceğimize yorumlanır.  Hazırlıklı olma imkânı bulunmayan ani bir sıkıntıyla yüzleşip, gücümüzü sınayacağımız anlamına gelir. Bu süreçte akrabalarımızdan beklediğimiz yardım ve desteği göremeyebiliriz, daha önce hiç başımıza gelmeyeceğini düşündüğümüz bir olay yaşayabiliriz.

Rüyada Uzak Akrabanın Ölmesi

Olması için uğraştığımız, emek verdiğimiz işlerin sonuçlanmasının zaman alacağını, sabırla vaz geçmeden beklemeyi, kısa sürede başarı beklemememiz gerektiğini işaret eder.  Ölen akrabanın cenazesinde bulunmak ise topluluk içinde bulunacağımıza, yeni insanlarla bir arada zaman geçireceğimize özel toplantılara katılacağınıza dalalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

966