Rüyada akrabanın olduğunu duymak

Rüyada akrabanın olduğunu duymak kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, dert yüzü görmeyeceği gibi, ortaklarla aranın bozulacağına, başı dik, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, kısmetinizin açılacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada akrabanın olduğunu duymak hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, hile ile mal elde edeceğine, borç yüzünden uykuların kaçacağına, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, günden güne kazancının artacağına, kazancının tükenmeyeceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada akrabanın olduğunu duymak sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, zarar verici olaylar yaşanacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, satırla parçalamış paraları için. Ben görmüyorum ama anlıyormuşum ne yaptığını. Sonra kapısının önünde yerlerde kirler var kan lekesine benzetiyorum. Ardından kardeşimin elinde küçük doğranmış etlerin olduğu paketi görüyorum. Komşuya vericem ihtiyacı vardır belki, kötü halinden eser kalmayacağına, özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada akrabanın olduğunu duymak psikolojik sorunların geride kalacağına, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, küslüklerin sona erip, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır