Rüya tabiri ara

Cover Image

Akraba Ziyareti

Kasım 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Akraba Ziyareti Görmek

Rüyada akraba ziyareti görmek, mutluluğun işareti olan rüya kişinin ailesinden yana şanslı olup ev ortamında arzu ettiği birlikteliğe erdiğini işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, gerek eşleri gerekse evlatlarından yana son derece şanslı olup birlik ve beraberliklerini sarsacak her türlü olumsuzluklardan uzak dururlar. Sağlıklı uzun ömrün de işareti olan rüya kişinin maddi ya da manevi anlamda dara düştüğü anda ona destek sunacak sevdiği kimselerin daima var olacağını gösterir. Rüyada akraba ziyareti görmek, bazen de hoş muhabbete, geçmişte yaşanılan güzelliklere tazelemeye, bir an olsun hayatın stres ve sıkıntısından uzaklaşmaya yorulur. Rüyada baba tarafından akrabaları ziyaret ettiğini görmek, iş hayatında terfi almaya, başarınızı arttıracak önemli işlerde boy göstereceğinize, anne tarafından akraba ziyaret ettiğinizi görmeniz, kalıcı mal ve mülke sahip olmaya, hayırlı kimse ile evlilik yolunda ilerlemeye ifade edilir. Rüyada kavgalı akrabanızı ziyaret ettiğinizi görmeniz, bir aracı vasıtasıyla kırgınlık ve küslüğünüzü son vermenize, ondan af dileyerek aranızı düzeltmenize yorumlanır.

Rüyada Akraba Ziyareti Yapmak

Rüyada akraba ziyareti yapmak, akraba ziyareti yapmak rüyası hayırlı olup ferahlığa, esenliğe, sevince, kendinizi mutlu hissetmenize işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, murat kapılarına nail olup eş, dost yakın akrabalarının hayır dualarını alırlar. Rüyada ölmüş akrabanızın kabrini ziyaret ettiğinizi görmeniz, o kimseyi dualarınız içinde kabrinde huzurlu yatmasına vesile olmaya, kişiyi manevi rahatlığa erdirmeye işarettir. Bu rüya aynı zaman da elinize geçecek mala, beklenmedik rızka da delalet etmektedir.

Rüyada Akrabaların Ziyarete Geldiğini Görmek

Rüyada akrabaların ziyarete geldiğini görmek, rüyasında hanesine akraba geldiğini gören kimse, kendisi için hayırlı olan habere vakıf olup, kısa zaman da beklenmedik kazançlara ulaşma şansını bulur. Bu rüya miras yoluyla gelecek servete, hayatınızın her anlamda değişmesine, kendinizi bir çok konuda güvende hissedeceğinize yorumlanır. Rüyada akrabaların ziyarete geldiğini görmek, bazen de tatlı telaşa, aile içinde hareketli anlara, hanede yetişkin erkek ya da bayanın olması halinde kısmet kapısının açılacağını da gösterir. Hanede ziyarete gelen akrabaları görmek, son olarak ta alınacak ölüm haberine, keyfinizin kaçacağına, sevdiğiniz kimseyi kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1376