Rüya tabiri ara

Rüyada Akıntıya Kapıldığını Görmek

Aralık 16, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüya sahibinin yakın vakitte yeni işlere girişeceğine ve bu işlerde başarı elde ederek, yüksek kazançlara sahip olacağına yorulur. Kazanacağı paraları, işini daha da büyütmek için harcayacağına ve büyük yatırımlar yapacağına delalet eder. Genel olarak hayırlı ve bol kazanca yorulur.

Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapıldığını Görmek
Rüyayı gören kimsenin işinde çıkacak sorunlara ve sıkıntılara yorulur. Büyük paralar kaybedeceğine ve maddi-manevi her yönden zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Akıntıya Kapıldığını Görmek
Rüyada akıntıya kapıldığını görmek, son günlerde yaşanan olayların rüya sahibiyle ilintili olmadığına ve kendini suçlamaması gerektiğine yorulur. Bazı olayların önüne ne yapılırsa yapılsın geçilemeyeceğine, her şeyin olacağına vardığına delalet eder.

Rüyada Irmak Akıntısı Görmek
Rüya sahibinin uzun yoldan dostlarının ziyarete geleceğine ve özlem giderileceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin kendisi için anlamlı ve büyük bir hediye alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Su Akıntısı Görmek
Rüyayı gören kimsenin yıllarca çalışıp, didinerek biriktirdiği paralarını iyi bir şekilde değerlendireceğine ve yeni yatırımlar yapacağına yorulur. Genellikle bolluk, bereketlik ve kazanç gibi kavramlarla açıklanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

543

Rüya Sitesi Linkleri